fbpx

Курси комп’ютерного програмування допоможуть отримати цінний в наш час фах

Суспільство 16:37, 23.11, 2020

Java увійшла в трійку найпопулярніших мов програмування

Завдяки недавньому дослідженню, яке охопило понад 17 000 програмістів із 159 країн світу, було з’ясовано, які мови програмування є найбільш популярними. Перші шість позицій рейтингу виглядають так:

 • JavaScript
 • Python
 • Java
 • C/C++
 • PHP
 • C#
Курси комп’ютерного програмування допоможуть отримати цінний в наш час фах 1

Це дослідження було проведене аналітичною компанією SlashData у третьому кварталі 2020 року. JavaScript, який знову опинився на першому місці, може похвалитися 12,4 млн активних програмістів, і це число постійно зростає. З середини 2017 року додалося близько 5 млн. А програмою Python, яка посіла друге місце, користуються 9 млн активних програмістів. До речі, дослідники також підкреслили постійне зростання його популярності. Очікується, що лише за останній рік додасться близько 2,2 млн програмістів, головним чином завдяки збільшенню популярності машинного навчання та BigData. У Java, яка посідає третє місце, 8,2 млн активних програмістів. У свою чергу, їхня кількість від середини 2017 року зросла на 1,6 млн. Відповідно збільшується число охочих стати програмістами Java. Дізнатися про курси програмування Java можна на вебсайті: https://itea.ua/courses-itea/java-dev/

Вебдизайнер — сучасна та перспективна професія

Як свідчить статистика, нинішнього року в Інтернеті було доступно 1,89 млрд вебсайтів. Усі вони змагаються за увагу користувачів. Таким чином у представників дрібного та середнього бізнесу виникає запитання: чи варто інвестувати та створювати професійний вебсайт компанії та продовжувати боротьбу за увагу потенційних клієнтів в умовах жорсткої конкуренції? Чи потрібен компанії вебсайт? Безумовно, так. Відмовившись від вебсайту, компанія опиниться серед тих, хто програв, оскільки сьогодні вебсайт — це більше, ніж цифрова дошка оголошень, він став візитною карткою компанії, каналом зв’язку та джерелом прибутку.

Як показали дослідження, 94% людей вважають, що професійний дизайн вебсайтів є одним з найважливіших чинників, котрі визначають довіру чи недовіру до компанії. А навчитися затребуваній професії вебдизайнера можна на курсах, що представлені на вебсайті: https://itea.ua/courses-itea/product-design/

Доступні ціни дозволяють будь-яким компаніям створювати власні вебсайти та інтернет-крамниці, але у всьому світі їх мають лише близько половини фірм. Що ж втрачають підприємці, які відмовились від створення вебсайту?

 • потенційних клієнтів, яких перехоплюють конкуренти;
 • довіру наявних клієнтів;
 • свій імідж, який формуватимуть інші;
 • ефективний канал комунікації;
 • прибуток.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: