fbpx

Курси програмування: кому потрібні

Суспільство 16:45, 12.01, 2022

Стати частиною IT-галузі хоче дедалі більше людей. Найбільш вагомі причини такого розвитку подій – знецінення гривні й можливість працювати віддалено. Розберемося, чи варто піддатися тренду і також записатися в лави програмістів.

edvANRNPkwUpbRIQm0D6aSz_KSNYkBi5wIskiqTFIKCmoFYxtvp7PgTLNdh0YioE1a-Uxmlf0Bxqo3GB0RoK7GYa2qJ7q6FdvhoXg-S5foRv9Px5BZexUpu7v_F_62yDrTvmrxgr

Хто такий програміст

Програміст – людина, яка займається розробкою програмного забезпечення та користувацького інтерфейсу сайтів і додатків. Здебільшого заробітну плату цей професіонал отримує в доларах. Незважаючи на розповсюджений міф, що програмування – це просто, стати затребуваним фахівцем може тільки той, хто має тягу до точних наук і аналітичний склад розуму.

Щоб почати професійну діяльність, потрібно отримати вузькопрофільну освіту і навчитися застосовувати теорію під час вирішення практичних завдань. Залежно від часу це може бути університет або курси. Якщо перший різновид навчального закладу відшукати й обрати досить просто, то зробити ті ж самі маніпуляції щодо другого досить складно.

А все тому, що онлайн-шкіл, які пропонують навчити програмуванню, на просторах інтернету тисячі. Отримати фундаментальні знання з frontend розробки можна тут https://skillup.ua/lp/frontend-kiev-preparatory/. Онлайн-школа уже 9 років допомагає всім охочим стати частиною інформаційних технологій. Навчальна програма включає в себе велику кількість практичних завдань, що дозволяє брати замовлення вже відразу після випускного.

Переваги та недоліки професії програміста

Сьогодні роботодавці конкурують між собою за кваліфікованих спеціалістів. Тому останні отримують високі заробітні плати й приємні бонуси: гнучкий графік, можливість працювати на фрілансі або в команді, їжа і напої в офісі, спортзал і т. д. З кожним роком кількість технологій збільшується, а це значить, що попит на розробників буде зберігатися високим принаймні ще 10 років. І це при умові, що кількість охочих опанувати перспективну професію також швидко росте. Курси програмування Skillup допоможуть здобути глибокі знання в IT за короткий термін.

Плюси професії:

  • робота з однодумцями;
  • можливість отримувати великі гонорари;
  • можливість брати участь в конференціях і семінарах;
  • можливість легко переїхати в будь-яку іншу країну;
  • можливість оволодіти другою професією або ж стати експертом у власній і спробувати себе в ролі вчителя.

Але не варто забувати про мінуси:

  1. Потрібно постійно вчитися. Щоб бути в курсі подій на ринку і крокувати з ним в одну ногу, програмісту потрібно вивчати тренди й при необхідності нюанси суміжних сфер. Тому тим, хто розраховує забути про навчання після випуску, краще обрати менш складний шлях для професійного розвитку.
  2. Доведеться приділяти роботі багато часу. Гнучкий графік – не синонім свободи. Програмістам доводиться проводити в офісі значну частину доби, що перешкоджає спілкуванню з друзями й родиною в достатньому обсязі. Дехто розв’язує цю проблему шляхом пошуку однодумців і коханої людини на роботі.
  3. Шкода для здоров’я. Сидячий спосіб життя негативно відбивається на поставі й зорі. Недоліки можна частково нівелювати, працюючи в зручному кріслі за високоякісним монітором, який в рази комфортніший за звичайний TFT-монітор.

IT – складна і цікава сфера для розвитку. Професія програміста – ідеальний вибір для тих, хто прагне удосконалюватися і бачити результат своє праці. Велика кількість переваг практично нівелює декілька недоліків, що робить професією ще більш привабливою в очах молоді й тих, хто прагне змін. Успішними в напрямку стають люди, які не зупиняються на досягнутому і час від часу збільшують складність завдань.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: