fbpx

Скандал у ліцеї імені Чорновола: батьки школярів домоглися, аби в школі не поселяли сторонніх

Суспільство 13:13, 27.10, 2023

Сьогодні в ліцей імені В’ячеслава Чорновола в Івано-Франківську зійшлися більше сотні батьків школярів. Люди викликали на розмову міського голову Руслана Марцінківа, аби з’ясувати, чому у навчальному закладі один з трьох поверхів відводять під житло для сторонніх людей.

В ліцеї вже облаштували кімнати для проживання, встановили ліжка. Як повідомила напередодні батькам директорка школи Олена Хотєнкова, там будуть мешкати міжнародні волонтери. Батьки школярів не погоджуються із тим, щоби в школі постійно перебували чужі люди. Вони занепокоєні, чи буде дітям безпечно вчитися в таких умовах.

Батьки звернулися до міського голови Франківська Руслана Марцінківа з проханням облаштувати для міжнародних волонтерів гідні умови проживання в іншому місці, але не селити їх у класах.

“Ми хочемо наголосити, що ми не проти ВПО, не проти волонтерів, ми за те, щоби їм створювали кращі умови, – кажуть батьки. – Невже Руслан Марцінків не може знайти приміщення і ті кошти, 5 млн грн, про які ми чули, що вони є для створення житла для цих людей, – туди ці кошти оприділити? Ми проти того, щоби будь-які особи, які не є учасниками навчального процесу, проживали в школі. Це є безпека наших дітей. А надто в час війни…”

До міської влади у батьків є й інші питання: де гроші на укриття і чому воно досі не зроблене, а також чому поміняли директора ліцею.

На зустрічі Руслан Марцінків запевнив батьків, що в ліцеї ніхто сторонній не буде жити і що це тільки чутки. Заступниця Марцінківа Вікторія Дротянко додала, що “письмового розпорядження” поселяти сторонніх у ліцеї не було.

Марцінків також пообіцяв батькам контролювати облаштування укриття. Стосовно претензій до директорки ліцею – мер запропонував батькам взяти участь у пошуку кандидатури. Через годину після зустрічі Марцінків на своїй сторінці у facebook написав, що відсторонив Хотєнкову від роботи.

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: