fbpx

Ліцеїстам з Галича профінансували мобільний клас та спортзал

Суспільство 13:45, 18.01, 2023

45 ліцеїстів з Галича, що на Івано-Франківщині, отримали гроші від швейцарсько-українського проєкту “DECIDE” на реалізацію власних ініціатив, серед яких — мобільний клас та спортзал.

Участь у написанні проєктів брали пів тисячі школярів, які представили 90 ініціатив. Підтримали половину, розповіло Суспільне.

Учні галицького ліцею “Академічний” разом із вчителями написали проєкт щодо доцільності мобільного класу для пізнання природи. Він складається з переносних столів та стільців, наметів, бінокля, лупи. Також мають надійти казан, магнітно-маркерна дошка та ноутбук. Загальна вартість всього обладнання 80 тис. грн.

Ліцеїстам з Галича профінансували мобільний клас та спортзал 1

Ще одним переможцем серед представлених проєктів став спортивний тренажерний зал від учениці Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла Софії Васильчук.

“В Галичі немає тренажерів, і дуже багато дітей хочуть займатися на спортивному обладнанні. Тому я вважаю, що ми зробили дуже корисну справу не тільки для учнів Галицького ліцею, а й для всієї громади”, — розповідає Софія.

З підготовкою проєкту школярці допомагала вчителька Аліна Малаховська. Інвентар для спортзалу уже прийшов поштою. У приміщенні, де його встановлять, роблять косметичний ремонт.

“Щодо закуплених тренажерів, то ми маємо орбітреки та бігові доріжки, спеціальні покриття, лавки для жиму, гирі, штанги, силові студії. Також є спеціально розроблені стінки для діток з обмеженими можливостями”, — говорить Аліна Малаховська.

Ліцеїстам з Галича профінансували мобільний клас та спортзал 2

Участь у фінансуванні шкільних ініціатив, окрім українсько-швейцарського проєкту “DECIDE”, брала й Галицька громада. З її бюджету, за словами голови Олега Кантора, виділили понад 200 тис. грн.

“До нашої громади завдяки цьому проєкту спрямували більше як пів мільйона гривень. Тепер в багатьох школах є можливість дещо поліпшити матеріальну базу”, — каже Олег Кантор.

Загалом на Прикарпатті участь в освітньому проєкті “DECIDE” беруть чотири громади. За словами регіональної експертки швейцарсько-українського проєкту Марії Баран, він впроваджується в Білоберізькій, Ворохтянській, Дубовецькій і Галицькій громадах. У Галицькій громаді проєкт “DECIDE” охопив 15 навчальних закладів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: