fbpx

Літня сесія у Прикарпатському університеті відбудеться онлайн

Суспільство 14:41, 23.05, 2020

Літня екзаменаційна сесіія 2019/2020 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пройде в режимі онлайн. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив ректор університету Ігор Цепенда.

Для здачі іспитів, кваліфікаційних екзаменів, захисту кваліфікаційних робіт та вступу в магістратуру університет використає хмарну платформу pu.webex.com.

Можливість застосовувати цю унікальну технологію Прикарпатський університет отримав завдяки трирічному проєкту створення Проєктно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН, що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Програмний продукт забезпечує проведення телеконференцій за технологією Cisco WebEx Meetings, аудіонарад з функцією запису.

Особисті зустрічі з викладачами чекають лише на вступників до магістратури Інституту мистецтв. Це відбуватиметься у спеціальних аудиторіях за умови дотримання всіх правил карантину, зокрема дистанції між вступниками та членами приймальної комісії.

Наразі в університеті вирішуються питання процедури видачі дипломів цьогорічним випускникам.

«Ще з 2012 року в університеті ведеться робота щодо функціонування дистанційної платформи. Тому сьогодні, в умовах нових реалій, університет технічно готовий і має всі потрібні ресурси для проведення дистанційного навчання та здачі екзаменаційної сесії», – зазначив Цепенда.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: