fbpx

Львівські ветерани ООС перейматимуть досвід соціального підприємництва у Франківську

Суспільство 12:07, 09.12, 2019

З 12 по 14 грудня ветерани ООС з Львівської області здійснять навчальний візит до Івано-Франківська. Ветерани побачать найкращі приклади соціального підприємництва та зустрінуться з місцевими лідерами думок.

Упродовж трьох днів вони відвідають понад 10 організацій та підприємств, зокрема інноваційний центр “Промприлад. Реновація”, громадський ресторан “Urban Space 100”, житлово-будівельний кооператив учасників АТО “Соціум”, реставраційну майстерню “Врятуємо скарби разом”, інформують Вікна.

“Метою візиту є ознайомлення ветеранів із найкращими проєктами громадського та ветеранського середовища, що впливають на життя громади чи вирішують її проблеми. Для ветеранів Львівщини буде корисно дізнатись, як втілювались такі проєкти, а також встановити зв’язки з місцевими ветеранськими спільнотами”, — розповідає один із організаторів візиту, ветеран ООС Андрій Фармуга.

Візит також передбачає зустріч ветеранів із місцевими лідерами думок. Серед них начальник відділу підтримки ветеранів та внутрішньо переміщених осіб Івано-Франківської ОДА Володимир Глизнер, письменник Тарас Прохасько, співзасновниця ГО “Інша Освіта” Альона Каравай.

Організатори сподіваються, що після цього візиту ветерани надихнуться на нові соціальні та комерційні проєкти й спробують втілити їх у Львівській області.

Навчальний візит відбудеться у межах проєкту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», який впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізується (у Львівській області) Молодіжною організацією “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: