fbpx

Магістрантка ПНУ Марія-Катерина Харук стала призеркою Всеукраїнського конкурсу з філософії

Суспільство 11:33, 08.04, 2021

7 квітня на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся фінал ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії.

У ньому взяло участь 44 студенти з закладів вищої освіти України, з котрих 23 – увійшли до фіналу. Серед них і магістранти-філософи кафедри філософії, соціології та релігієзнавства факультету психології Прикарпатського національного університету Марія-Катерина Харук та Артур Черняк, повідомляє пресслужба ПНУ імені Василя Стефаника.

За результатами рішення конкурсної комісії та попереднього рецензування робіт студентка I курсу магістратури спеціальності “Філософія” Марія-Катерина Харук стала призеркою конкурсу і нагороджена Диплом ІІІ ступеня.

Вона представила наукову роботу “Онтологічний статус Чужого як філософська проблема”. Науковий керівник – кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства факультету психології Степан Возняк.

У дослідженні студентка представила авторський аналіз феномену та поняття Чужості в різних модусах повсякденного існування людини.

Грамотою фіналіста конкурсу відзначено магістранта I курсу спеціальності “Філософія” Артура Черняка.

На конкурсі він представив наукову роботи  “Поняття і сутність вищої любові у стародавніх вченнях індуїзму, буддизму та даосизму”. Науковий керівник – кандидат філософських наук, доцент Ростислав Даниляк.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: