fbpx

"Мале Карпатське коло": на Франківщині побудують і відремонтують 100 км туристичних доріг

Суспільство 19:20, 02.06, 2020

На Сколівщині Львівської області відбулася виїзна нарада з моніторингу реалізації проєкту “Мале Карпатське коло”. Проєкт об’єднує в “туристичне кільце” три області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську.

В обговоренні плану розбудови 300 кілометрів доріг, які мають сполучити гірську Боберку на Львівщині з Хустом на Закарпатті і Долиною на Івано-Франківщині, взяв участь заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Івасик.

Це один з найважливіших проєктів, який дозволить побудувати не лише нові напрямки, але й провести капремонт діючих автомобільних шляхів – так, щоб отримати нові маршрути з тротуарами та велодоріжками.

"Мале Карпатське коло": на Франківщині побудують і відремонтують 100 км туристичних доріг 1

В кожній області лежить приблизно однакова кількість “туристичних кілометрів”. На Львівщині проєкт розпочали із автошляху «Бориня – Боберка». Відтак передбачили фінансування для проведення капітального ремонту цієї дороги у сумі 90,0 млн гривень.

Окрім того, станом на сьогодні департаментом дорожнього господарства укладено угоди на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги, що з’єднає Івано-Франківську область (село Дашковець) з автомобільною дорогою загального користування “Славське – Вигода” на Долинщині, та нове будівництво автомобільної дороги, що з’єднає Закарпатську область (село Верхнє Студене) з автомобільною дорогою загального користування “Славське – Хащованя” Львівської області.

Це дозволить суттєво скоротити час, щоб дістатися з однієї області в іншу й комфортно подорожувати Карпатами, пише Гал.інфо.

"Мале Карпатське коло": на Франківщині побудують і відремонтують 100 км туристичних доріг 2

Як повідомили під час наради, найближчим часом заплановано провести закупівлі з капітального ремонту доріг “Боберка – Бориня” Турківського району, “Бориня – Мохнате” та “Славське – Вигода” на км 8+100 – км 14+000.

Також мають оголосити закупівлю на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги в обхід залізничних мостів, що з’єднає дорогу Т-14-24 “Сколе – Славське” з дорогою “Славське – Вигода”.

"Мале Карпатське коло": на Франківщині побудують і відремонтують 100 км туристичних доріг 3

Нагадаємо, наприкінці минулого року три області: Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська – підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту “Мале Карпатське коло”.

Передусім він спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності: будівництво нових доріг, велодоріжок, пішохідних стежок.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: