fbpx

Марцінків не знає, хто розпоряджається парковкою біля готелю "Дністер"

Суспільство 16:28, 08.04, 2024

Днями виконком Івано-Франківської міської ради прийняв рішення про проведення конкурсу з визначення операторів паркування біля готелю “Дністер” (Nadiya Palace) на вулиці Шевченка.

Як йдеться в рішенні виконкому, конкурс на 19 паркомісць має провести Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради, пише КУРС.

В ефірі ТРК “Вежа” міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що у конкурсі з визначення операторів паркування братиме участь комунальне підприємство “Сервіс паркування”, яке начебто має великі шанси перемогти. Щоправда, раніше Марцінків неодноразово заявляв, що всі нові парковки будуть передавати в управління КП “Сервіс паркування” без конкурсів. Наразі в управлінні КП перебувають парковки, які вважаються збитковими, адже від них відмовилися інші оператори.

Марцінків не знає, хто розпоряджається парковкою біля готелю "Дністер" 1

Наразі в’їзд на парковку біля “Дністра” загороджений тросом та турнікетами, на паркомісцях встановлені дорожні конуси, потрапити на паркувальні місця можна лише через шлагбаум. Розпоряджаються парковкою працівники готелю “Nadiya Palace”, який відкрили у приміщенні “Дністра”. Правдоподібно, через конкурс мерія допомагає родині Бойків, яким належить готель, узаконити користування парковкою.

До речі, шлагбауми на в’їзді на вулицю Шевченка та на виїзді з боку вулиці Гординського встановила ФОП Уляна Сочавська, яка обслуговує парковку на вулиці Шевченка вже за готелем.

Однак Марцінків на брифінгу 8 квітня зазначив, що не знає, хто встановив шлагбаум та хто реально розпоряджається парковкою на початку вулиці Шевченка.

Міський голова також заявив, що місто судиться за звільнення захопленої Бойками колонади готелю “Дністер”. Насправді, як писав КУРС, власники готелю, родина Бойків, в апеляції відбилися від припису мерії розісклити колонаду “Дністра”, а касаційну скаргу міська рада так і не подала.

На прохання КУРСУ уточнити, про які саме суди йде мова, Марцінків ухильно відповів, що суди “йдуть по двох лініях”, і обіцяв інформувати про їх перебіг:

“Ми судимся щодо правил благоустрою і інших речей, і нам важливо, щоби в цьому напрямку були позитивні рішення”.

Нагадаємо, 17 червня минулого року пів тисячі франківців вийшли на акцію “Сплав по “Дністру”, аби засудити знищення власниками унікальної пам’ятки архітектури й захоплення ними громадського простору під колонадою. Марцінків неодноразово заявляв, що підтримує громаду. Водночас видав розпорядження про нагородження відзнакою міського голови «Міць і гордість міста» Мирослава Бойка.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: