fbpx

Марцінків подарував по 5 рушниць у два франківські ліцеї

Суспільство 16:05, 27.05, 2021

В івано-франківських навчальних закладах відновлюють стрілецькі тири.

В рамках міської програми військово-патріотичного виховання у Микитинецьому ліцеї та ліцеї №21 відкрили оновлені тири – із якісними умовами для тренування та хорошими пневматичними гвинтівками. 

Марцінків подарував по 5 рушниць у два франківські ліцеї 1

По 5 одиниць зброї кожному закладу подарував міський голова Руслан Марцінків.

Марцінків подарував по 5 рушниць у два франківські ліцеї 2

«На жаль, кожному поколінню українців доводиться брати до рук зброю та боротися за свою державу. Наше покоління – не виняток. Провадити військово-патріотичне виховання дуже важливо. І щоб діти навчалися в хороших умовах, хороших тирах і на хорошій зброї», – заявив на відкритті міський голова.

Марцінків подарував по 5 рушниць у два франківські ліцеї 3

Також очільник міста подякував Дитячо-юнацькій спортивній школі № 3, що активно долучається до розвитку цього виду спорту.

«Відновлюємо діяльність стрілецьких тирів у навчальних закладах. Вони дозволять підготувати спортсмена-стрільця початкового рівня, якого далі, за бажання, в спеціалізованому тирі можна навчати стрільбі з вогнепальної зброї», – говорить Директор ДЮСШ №3 Павло Бойчук.

Роман Андрусяк, вчитель предмету Захисту України у Микитинецькій і ще кількох франківських школах, наголошує, що якби у 2014 році українська армія була боєздатною, війни могло і не бути. Тому так важливо розвивати всі можливі заходи військово-патріотичного виховання, вчити дітей поводитися зі зброєю та надавати першу домедичну допомогу. Зауважує, що ці навички важливо мати і хлопцям, і дівчатам.

Погоджується зі вчителем Софія Гончар, учениця 6А класу Микитинецького ліцею: «Дівчата іноді навіть вправніші!» – не без гордості в голосі говорить дівчинка.

Марцінків подарував по 5 рушниць у два франківські ліцеї 4

Очільник Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук інформує, що подібні тири планують відкрити у Ліцеях №20, №18, №4. А у стрілецьких гуртках на базі тиру зможуть навчатися діти від 6-го до 11 класу.

«Маємо на меті зробити подібний тир в кожному мікрорайоні, щоб діти могли розвиватися в цьому виді спорту та тренувати якості, які для цього необхідні», – говорить заступниця міського голови Вікторія Дротянко.

Раніше відкрили оновлений стрілецький тир у ліцеї №23, інформує пресслужба мерії. Укомплектований електронний тир, сучасні комп’ютери, костюми хімзахисту та нові бронежилети – усе це в кабінеті “Захисту України”.

Марцінків подарував по 5 рушниць у два франківські ліцеї 5

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: