fbpx

Медичний коледж ІФНМУ розвиває співпрацю з медсестринства із Канадою

Суспільство 09:38, 05.08, 2022

Днями відбулася онлайн-зустріч дирекції коледжу ІФНМУ з канадськими фахівцями з розвитку симуляційної медицини.

Онлайн-зустріч з паном Романом Тимчальом, фахівцем з розвитку симуляційної медицини (ACLS/BLS Simulation specialist Sunnybrook Health Science Center (м. Торонто, Канада), відбулася в університеті вже вдруге.

Цього разу Івано-Франківський національний медичний університет представляв директор фахового медичного коледжу ІФНМУ Олександр Бульбук, який обговорював із колегами з-за кордону партнерство та співпрацю у галузі медсестринства.

«Цінуємо нашу взаємодію та вже працюємо у напрямку розвитку симуляційної медицини, – говорить  Олександр Бульбук. – Також обговорюємо майбутні плани щодо розвитку партнерства з канадськими коледжами».

Сторони ділилися напрацюваннями та баченням пріоритетних у розвитку напрямів, зокрема  академічної мобільності студентів та викладачів.

В онлайн-засіданні також взяли участь представники Технологічного інституту Онтаріо, серед яких координаторка Програми зв’язку між RPN і BScN та професорка, медсестра/ад’юнкт-професор спільної Програми медсестринства в технічному університеті Онтаріо – Даремський коледж (OT-DC) Леслі Грехемті, доктор філософії, доцентка і директорка Програми медсестер Сью Коффі.

Нагадаємо, що раніше відбулася онлайн-зустріч групи представників ІФНМУ з канадськими фахівцями із симуляційної медицини у рамках проєкту з впровадження симуляційних методів навчання. В рамках проєкту університет отримав від канадських колег сучасні роботизовані манекени для симуляційного центру.

Із початком війни Канада виділила Україні понад 245 млн дол. на гуманітарну допомогу, а також понад 131 млн дол. військової допомоги.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: