fbpx

Мешканці села на Прикарпатті стурбовані долею дитини в неблагополучній сусідській сім'ї

Суспільство 19:15, 06.03, 2020

Сусіди родини Германів із села Клубівці Тисменицького району стурбовані долею трирічної дівчинки Іринки, яка проживає в проблемній родині.

Люди кажуть, що батьки дитини постійно скандалять та ведуть асоціальний спосіб життя, йдеться в сюжеті “Суспільного”.

“То такі крики, страшне! Не раз репетує, лупить дитину. Кажу матері, пусти, нехай дитина трошки бігає, вона ж маленька, хоче вже бігати, не кричіть на неї! У мами є опікун, вона біля неї не сидить. Біля такої людини треба сидіти. Раз вона оформила опікунство, то нехай буде біля неї або забере до себе”, – каже сусідка родини Германів Марія.

У будинку родини – побутова необлаштованість. Мати дівчинки Катерина справді має опікуна, бо визнана непрацездатною через стан здоров’я. Перша дитина у сім’ї померла.

“Я за дитиною дивлюся, дитину доглядаю, а ці сволочі на мене нападають усяко! Я через них свого сина до Бога віддала. Якщо я маю групу, то це ще не означає, що я дурна”, – каже пані Катерина.

Її опікуном є пані Ганна, її матір, вона проживає в іншому районі, навідується зрідка, а тому й належно доглядати за донькою не може.

“Я справді є опікуном над Катериною і над дитиною, значить, так само. Але чоловіка хворого залишити не можу, і забрати її не можу теж”, – каже пані Ганна.

Голова села Клубівці Богдан Рекетчук каже, що проблема триває вже давно.

“Кожного тижня або й по 2-3 рази на тиждень тут буває поліція через претензії між сусідами на побутовому ґрунті.  Приїжджають також органи опіки”, – каже Рекетчук.

У цих всіх обставинах постає питання про здоров’я та життя трирічної Іринки, яка не перебуває у безпеці. Про це знають родичі, медики, влада, поліція і органи соцполітики, вони спільно можуть допомогти дитині.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: