fbpx

Міграційна служба видворила з Прикарпаття азербайджанця

Суспільство 17:02, 02.11, 2021

З території Івано-Франківської області за межі України примусово видворили іноземця-правопорушника – 38-річного громадянина Азербайджанської Республіки. Іноземець відповідно до рішення суду пів року перебував у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом.

Через втрату правових підстав для перебування в Україні азербайджанця ще у березні зобов’язали покинути територію нашої країни самостійно. Однак у визначений термін він цього не зробив та переховувався, змінюючи місце перебування в Івано-Франківську.

Працівники міграційної служби забезпечили іноземця проїзними документами та супроводили до аеропорту. Таким чином було повністю виконано рішення суду про примусове видворення іноземця.

Крім того, УДМС в області заборонило чоловікові відвідувати Україну найближчих 5 років, повідомили в обласному управлінні міграційної служби.

Тим часом до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців з неврегульованим статусом доправлено 39-річного уродженця Казахстану. У нього в Україні немає ні батьків, ні рідні, ані жодних документів. З його слів, він народився на території колишньої Казахської РСР, а потім у дитячому віці разом з матір’ю приїхав в Україну. Протягом терміну, відведеного судом на перебування чоловіка у Волинському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, працівники міграційної служби проводитимуть відповідну роботу для ідентифікації цієї особи.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: