fbpx

Міський голова Долини Іван Дирів похвалився польотом на дельтаплані. ВІДЕО

Суспільство 18:25, 22.04, 2024

Міський голова Долини Іван Дирів відомий своєю пристрастю до дельтапланеризму. Недавно на своїй сторінці у фейсбуці очільник Долинської громади виклав відео польоту на дельтаплані, пише КУРС.

Іван Дирів показав, як він парить над Дністром. Поруч із ним, унизу, в цей час пролітали лелеки. “І тут я побачив лелеку”, – підписав відео польоту Іван Дирів.

КУРС писав, що міський голова Долини Іван Дирів у декларації про доходи за 2022 рік вказав, що його річний дохід складався із заробітної плати, пенсії і соціальної допомоги. Очільник Долинської громади вказав, що не має ніякого майна – ні машини, ні нерухомості, ні банківських рахунків, ні готівки. Та час від часу на особистій сторінці у фейсбуці він ділиться відео з польотів чи фотографіями з “крилом”.

На одному з фото був дельтаплан київської компанії Aeros. Це модель Phantom 2006 року. Нові дельтаплани київського виробництва до вторгнення коштували від 2500 до 8000 євро. Потримані “крила” можна було купити і за 200 євро.

В е-декларації за 2023 рік Іван Дирів зазначив, що його доходи – це зарплата міського голови 710,9 тис. грн, пенсія 73,8 тис. грн та соціальна допомога 22 тис. 840 грн. Вся нерухомість сім’ї належить дружині: будинок на 331,5 кв. м та земельна ділянка на 1214 кв. м у селі Мала Тур’я. За декларацією, будинок на час набуття у 2020 році коштував 27 тис. 250 грн, а земля, набута тоді ж, коштувала 4 тис. 708 грн.

Цінних паперів, грошових активів у формі готівки, грошей на банківських рахунках і самих банківських рахунків, цінних паперів та корпоративних прав, а також автомобіля Іван Дирів не задекларував.

Читайте також:

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: