fbpx

«Місто має допомогти малозабезпеченим родинам облаштувати індивідуальне опалення», – Степан Руднянин

Суспільство 13:26, 21.08, 2020
НА ФОТО: Степан Руднянин

Депутат Івано-Франківської міської ради від «Європейської Солідарності» Степан Руднянин пропонує міській владі підтримати мешканців, які отримують дозволи на відключення від централізованого опалення, але наразі не мають коштів на облаштування індивідуального опалення.

Депутатський запит Степана Руднянина з пропозицією розробки програми «Муніципально-приватне партнерство» сьогодні на сесії підтримали депутати Івано-Франківської міської ради.

“До мене постійно звертаються мешканці і зазначають, що неспроможні власним коштом оплатити роботи зі встановлення індивідуального опалення, та просять допомоги у фінансуванні. Станом на сьогодні декілька десятків будинків отримали дозвіл на відключення від централізованого теплопостачання. Майже в кожному будинку є малозабезпечені мешканці, які не можуть дозволити собі витрати, пов’язані зі встановленням індивідуального опалення. І це є проблемою для всіх співвласників багатоквартирних будинків», – сказав Руднянин.

Він зазначає, що неспроможність частини мешканців оплатити роботи провокує конфлікти між співвласниками багатоквартирного будинку. Для вирішення конфліктних ситуацій депутат пропонує розробити проєкт програми «Муніципально-приватне партнерство».

«Суть програми «Муніципально-приватне партнерство» — у тристоронній співпраці між містом, приватною фірмою та управляючою компанією, де місто виступає гарантом виплат за проведену роботу для підприємця, а приватна фірма буде встановлювати малозабезпеченим мешканцям (не більше 10-15% від загальної кількості квартир у будинку) індивідуальне опалення за власний рахунок. Управляюча компанія буде повертати приватній фірмі кошти (додаткова сума в платіжках за кварплату) протягом 2 років», – пояснює Степан Руднянин.

У запиті Степан Руднянин просить міськраду та міського голову:

  • створити комісію при міській раді або Департаменті ЖКГ для розробки програми «Муніципально-приватне партнерство»;
  • розробити проєкт угоди щодо зобов’язання сторін.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: