fbpx

МОЗ затвердив форму довідки про протипоказання до вакцинації від COVID-19

Суспільство 18:18, 08.11, 2021

Міністерство охорони здоров’я України затвердило форму довідки, яку лікарі видаватимуть пацієнтам, що мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Відповідну форму № 028-1/о «Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та інструкцію щодо її заповнення було затверджено наказом МОЗ № 2394 від 2 листопада 2021 року. 

Така довідка насамперед знадобиться українцям, яких зобов’язали вакцинуватися від коронавірусу за місцем роботи, наприклад працівникам закладів освіти, якщо вони мають протипоказання до щеплення. Ця довідка буде підставою для того, щоб працівника не відсторонили без наявності щеплення.

Форму заповнює і підписує лікар, додатково вона має бути завірена печаткою суб’єкта господарювання (за наявності), яким видається форма No 028-1/о.

Анамнестичні дані та/або встановлений діагноз, що визначають протипоказання до вакцинації проти COVID-19, зазначаються у додатку до довідки. Додаток до форми No 028-1/о не є обов’язковим до пред’явлення за
вимогою.

За потреби для отримання додаткової інформації щодо верифікації діагнозу, перебігу захворювання, необхідності додаткових обстежень лікар направляє пацієнта до профільного спещаліста, за висновком якого остаточно приймає рішення щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: