fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У Прикарпатському онкоцентрі цьогоріч безкошовне МРТ для учасників бойових дій, інвалідів війни, родичів полеглих і бійців-добровольців

У Прикарпатському онкоцентрі цьогоріч безкошовне МРТ для учасників бойових дій, інвалідів війни, родичів полеглих і бійців-добровольців

Суспільство 16:15, 04.01, 2023

У Прикарпатському онкоцентрі безкоштовне МРТ за електронним направленням від вузьких спеціалістів роблять учасникам бойових дій, інвалідам війни, родичам полеглих і бійцям-добровольцям.

Про це повідомив очільник мінветеранів в області Володимир Веркалець.

“Проведено зустріч з керівництвом Прикарпатського клінічного онкологічного центру щодо надання послуги проходження МРТ учасниками бойових дій, особами з інвалідністю внаслідок війни, родинами, які втратили рідних на війні, бійцями-добровольцями. Як завжди, зустріли повне розуміння щодо надання цієї послуги, почули про всебічне сприяння та підтримку наших захисників України”, – написав Володимир Веркалець у фейсбуці.

Для проходження МРТ необхідно:

– зателефонувати за тел. 067 569-84-78 та записатися на чергу;

– електронне направлення встановленого взірця від вузькоспеціалізованого спеціаліста;

– посвідчення встановленого взірця (УБД, бійця-добровольця, особи з інвалідністю, члена сім’ї загиблого (померлого).

Також при записі на проходження МРТ потрібно порадитися та проконсультуватися щодо певних обмежень та протипоказань щодо використання магнітно-резонансної томографії.

КУРСу Володимир Веркалець уточнив, що обстеження МРТ для зазначених категорій пацієнтів є безкоштовним.

“Безкоштовно! Фінансування цих обстежень іде за рахунок обласної програми підтримки ветеранів через департамент охорони здоров‘я”, – уточнив він.

Минулого року програма так само працювала, додав Веркалець. У 2022 році понад 205 ветеранів отримали безкоштовно послугу МРТ і КТ у Прикарпатському онкоцентрі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: