fbpx

"Ми повинні вже зараз говорити про відбудову України": у Франківську розповіли про комунікацію реформ

Суспільство 17:59, 07.03, 2023

Релокована громадська організація “СМАРТ МЕДІА” презентувала в Івано-Франківську свою діяльність у сфері комунікації реформ.

ГО ще до війни займалась комунікацією реформ та збільшенням громадсько активного населення. Зусилля представників організації серед іншого спрямовані й на те, щоб люди вміли протистояти пропаганді, самостійно вміли робити розслідування, контролювати владу.

Одним з ключових проєктів організації є “Реформи для громадян”». У фокусі організації реформа освіти, медична реформа, реформа цифрової трансформації та охоплює масштабну тему – відбудову України. Крім того, організація активно співпрацює з внутрішньо переміщеними особами та впроваджує діяльність на деокупованих територіях, зокрема на Харківщині.

Нещодавно організація представила відеофільми та аналітичні статті про реформи в Україні, у яких зібрано думки громадян, влади та експертів. Вони є у відкритому доступі на сайті smartmedianews.org та у соцтережах “СМАРТ МЕДІА”. 

На прессконференції голова ГО “СМАРТ МЕДІА” Олександра Щукіна розповіла про те, як вдається комунікувати реформи в умовах війни та чому реформи на часі.

“Попри війну ми не маємо права забувати про реформи, ми повинні вже зараз говорити про відбудову України, ба більше – робити для цього конкретні кроки, проте в центрі будь-якої реформи – людина. Саме спілкування з громадянами дає цілісну картину і розуміння, що потрібно країні, які проблеми постають в тій чи тій сфері. В усіх регіонах, де ми працюємо, ми робимо неформальні зустрічі за кавою, де влада, експерти та громадяни спілкуються на тему реформ. Як показав досвід, це дуже дієвий метод”, – зазначила Олександра Щукіна.

Експерт ГО “СМАРТ МЕДІА” Віталій Світлик наголосив, що реформи мають продовжуватися навіть під час війни.

“Наша країна постала перед новими викликами, які потребують швидких рішень, відтак можна стверджувати, що під час війни реформи не те що не відкладаються, ба більше – вони пришвидшуються та адаптовуються до вимог часу. Взяти до прикладу реформу цифрової трансформації: для людей, які втратили документи або виїхали з України і фізично не можуть звернутися до держустанов чи ЦНАПів, – Дія стала рятівним колом. Усе це говорить про одне – реформи мають продовжуватися навіть тоді, коли триває війна”, – переконаний експерт ГО “СМАРТ МЕДІА” Віталій Світлик.

У планах “СМАРТ МЕДІА” продовжувати комунікацію реформ та охопити проєктом “Реформи для громадян” всю Україну.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: