fbpx

На дороги Прикарпаття нанесли 280 км нової розмітки

Суспільство 15:55, 19.05, 2020

Триває відновлення дорожньої розмітки та бар’єрного огородження на дорогах державного значення Івано-Франківщини.

Це важлива складова заходів із експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення на Прикарпатті, зназначають в обласній Службі автомобільних доріг.

Вже місяць тривають роботи зі влаштування горизонтальної розмітки на дорогах області. На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядна організація оновила 280 км таких ліній на а/д Н-09 Мукачево – Львів, Н-10 Стрий – Мамалига та Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

На дороги Прикарпаття нанесли 280 км нової розмітки 1

Також для поліпшення безпеки руху підрядне підприємство замінило 900 п. м бар’єрного огородження та влаштувало 450 п. м нового – на автодорозі Н-09 Мукачево – Львів, у с. Тязів Тисменицького району та с. Черче Рогатинського району.

Такі роботи тривають і на інших дорогах державного значення. Як-от на автодорозі Н-10 Стрий – Мамалига, км 166+640, у селі Корнич Коломийського району.

Також виконано влаштування металевого (оцинкованого) бар’єрного огородження на автодорозі Н-09 Мукачево – Львів, км 382+050, у селі Черче Рогатинського району.

На дороги Прикарпаття нанесли 280 км нової розмітки 2

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: