fbpx

На Франківщині створюють новий підрозділ ЗСУ - будуть призивати і обмежено придатних

Суспільство 11:27, 15.02, 2023

На Прикарпатті розгортають структурний підрозділ ЗСУ. Це буде мотострілецька частина.

Про це у сюжеті НТК розповів Володимир Шаховець, начальник Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

«Відповідно до завдань, які визначені Президентом і Головнокомандувачем ЗСУ, зараз по всій Україні формуються резверви. В Івано-Франківській області є розпорядження на розгортання одного структурного підрозділу. Це буде мотострілкова частина. Досить велика: не 10, не 20, не 100 чоловік, набагато більше”, – заначив начальник Коломийського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Шаховець.

Тому зараз в області проводяться усі заходи з оповіщення і збору людей. Призивати до новоствореного підрозділу будуть і категорію обмежено придатних. “Є певні посади, на які є дозвіл призивати у ЗСУ ці категорії”.

За словами Шаховця, зараз відбувається укомплектування підрозділу. Далі частина буде проходити 2-3 місяці бойове злагодження і вже після цього може бути направлена у зону бойових дій.

До новоствореного підрозділу уже долучився ветеран АТО/ООС, підприємець Роман Янко.

“Іду добровольцем у новостворену бригаду і всіх закликаю теж не зволікати. Своїх товаришів, побратимів, тих, хто навіть зброю не тримав у руках, – треба йти на захист нашої батьківщини”.

Зазначається, що резерви потрібні для того, щоб бійці, які уже рік воюють, могли приїхати додому на відпочинок.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: