fbpx

На медичний "Оскар" номінували прикарпатських медиків Олександра Соколюка і Світлану Вінтонюк

Суспільство 11:28, 09.05, 2023

В Івано-Франківському національному медичному університеті 8 травня відбулося засідання Регіональної ради Івано-Франківської області з відбору претендентів на відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» у сезоні 2022-2023.

Про це повідомили у профспілці працівників охорони здоров’я Івано-Франківської області.

В умовах повномасштабної війни росії проти України Поважна рада відзнаки ухвалила рішення проводити конкурс у двох номінаціях: для військових і для цивільних медиків. На засіданні обговорено кандидатури від Прикарпаття, які подали документи на конкурс для отримання нагороди Орденом Святого Пантелеймона.

У номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для військових медиків) висунуто і підтримано кандидатуру Олександра Соколюка – директора КНП «Яремчанська центральна міська лікарня», капітана медичної служби з позивним Сокіл, учасника АТО у 2015-2016 рр., у 2022-2023 рр. – командира евакуаційної групи 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

На медичний "Оскар" номінували прикарпатських медиків Олександра Соколюка і Світлану Вінтонюк 1
Олександр Соколюк

У номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором» (для цивільних медиків) підтримано кандидатуру Світлани Вінтонюк – лікаря акушер-гінеколога КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради», голови первинної профспілкової організації центру, активної волонтерки.

Світлана Вінтонюк проводить збір коштів для закупівлі необхідних захисникам із Прикарпаття засобів, медикаментів, продуктів харчування. Зокрема, закуплено і передано на передову чотири автомобілі, майже 50 дронів.

На медичний "Оскар" номінували прикарпатських медиків Олександра Соколюка і Світлану Вінтонюк 2
Світлана Вінтонюк

Кандидатури Олександра Соколюка і Світлани Вінтонюк будуть подані на розгляд Поважної ради відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Нагадаємо, минулого року військовий лікар з Коломиї Ростислав Петруняк отримав орден Святого Пантелеймона.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: