fbpx

На Промприладі відкривають Міську читальню

Суспільство 13:45, 12.05, 2023

Сьогодні у Франківську в просторі Промприлад.Реновація відкриють міську читальню. Проєкт пропонуватиме, окрім власне читання, воркшопи, лекції, дискусії на літературну тематику.

“Що таке «міська читальня»? Це простір, в якому буде комфортно залишитися з книжкою. Ми наповнюємо читальню книжками від українських видавців – художніми та документальними, класичних та сучасних авторів. У широкому сенсі – це книжки, що допомагають досліджувати свою ідентичність та відкривати імена художників, письменників, акторів”, – презентує проєкт програма “Читай” у фейсбуці.

«Міська читальня» – концептуально це майданчик дізнаватися більше про літературу. Впродовж травня – липня організатори запланували на ньому понад 30 подій: лекцій, воркшопів, обговорень.

Відкриє «майданчик» лекція журналістки, письменниці та перекладачки, виконавчої продюсерки «Радіо Культура» Ірини Славінської «Есей як розмова».

Лекція відбудеться сьогодні, 12 травня, о 18:30 на Промприладі.

“Наразі мова про простір з функцією читальні. Сьогодні першою подією відкриваємо простір Міської читальні”, – уточнив культурний менеджер, координатор програми «Читай» Тарас Малий.

З часом читальню наповнять книжками від українських видавців – художніми та документальними, творами класиків та сучасників. У широкому сенсі – це будуть книжки, що допомагають досліджувати свою ідентичність та відкривати нові імена.

Всі події в просторі відкриті, а читати книжки можна буде без жодних додаткових умов. Замість абонементу чи читацького квитка можна задонатити у Save Ukraine Now.

Міська читальня працюватиме кожен день з 11:00 до 20:00.

Локація: Promprylad. Renovation (вул. Української Перемоги, 23, 2 поверх – вхід з тераси Промбару). На місці, де колись працювала книгозбірня заводу.

Анонси наступних подій – на сторінці Програма «Читай».

КУРС писав: Від аптечок до бензовозів: як #SaveUkraineNow забезпечує прикарпатські підрозділи

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: