fbpx

На Прикарпатті дитину, яку мати напризволяще покинула в холодному будинку, влаштували в патронатну сім'ю

Суспільство 16:20, 26.12, 2022

У Заболотівській громаді на Івано-Франківщині дитину, яка залишилась без батьківського піклування, влаштували у патронатну сім’ю.

Соцслужби Заболотівської громади під час відвідин кризових сімей виявили хлопчика, якого мати залишила на тривалий час напризволяще самого вдома під час зниження температури повітря за відсутності умов для належного проживання дитини. Так, будинок, в якому проживала дитина, не опалюється, в ньому брудно, речі розкидані, відсутні продукти харчування, засоби гігієни тощо, повідомили на сайті громади.

З огляду на загрозу для життя і здоров’я дитини працівники відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради спільно з працівниками відділення поліції №1 (м. Снятин) Коломийського районного відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області вилучили дитину з небезпечного середовища та тимчасово влаштували в патронатну сім’ю.

Патронатна сім’я – це тимчасова сім’я для дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Такі діти не потрапляють в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію.

Надалі вивчатиметься питання щодо повернення дитини на виховання у біологічну сім’ю або ж позбавлення такої матері батьківських прав.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: