fbpx

На Прикарпатті починають нараховувати матеріальну допомогу постраждалим від повені

Суспільство 15:01, 09.07, 2020

Від сьогодні територіальні органи соціального захисту розпочинають нараховувати матеріальну допомогу постраждалому від повені населенню. Про це сьогодні під час засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

6 липня видано розпорядження обласної державної адміністрації, яким визначено розпорядників та одержувачів коштів резервного фонду Державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року.

«Минулого тижня область отримала із Державного бюджету 480 мільйонів гривень на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, спричинених природною стихією, – повідомив Віталій Федорів. – Наразі визначено розпорядників та одержувачів фінансового ресурсу, розпочато роботу щодо виплати матеріальної допомоги постраждалому населенню. Наголошу, що надання людям такої допомоги є пріоритетом у роботі влади».

За словами Федоріва, на сьогодні повністю відновлено електропостачання у всіх районах області. Досі без газопостачання перебувають сотні абонентів. Це насамперед пов’язано із вирішенням технічних питань для відновлення сталої роботи газотранспортної системи, а також спрямуванням значної суми фінансового ресурсу.

За словами Віталія Федоріва, 100 мільйонів гривень із отриманої суми із державної казни буде спрямовано на виплати населенню, 130 мільйонів – на відновлення зруйнованих мостів, 10 мільйонів – на об’єкти соціальної сфери, 30 мільйонів – на ремонт мостів комунальної власності, 60 мільйонів – на берегоукріплення.

Слід додати, що для відновлення водозахисних дамб додатково із Держбюджету буде направлено 136,6 мільйонів гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: