fbpx

На Прикарпатті відбувся молодіжний християнський з'їзд

Суспільство 20:55, 19.10, 2021

У суботу, 16 жовтня, понад 200 учасників із 12 парафій Прикарпаття відвідали обласний християнський з’їзд спільнот “Українська Молодь – Христові”.

З’їзд відбувся на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в селі Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-й річниці від дня заснування спільноти. 

На Прикарпатті відбувся молодіжний християнський з'їзд 1

Традиційно захід розпочався з літургії, яку очолив духівник спільноти та ректор Івано-Франківської духовної семінарії отець Олексій Данилюк. У своїй проповіді отець наголосив на потребі служіння у спільноті.

Дозвольте Богові діяти через Вас. Прикладом несення Божого слова є апостоли: своїм словом, а що важливіше – своїм життям. Це Господь закликає нас ділитися Євангелієм впродовж свого життя”, – розповів отець Олексій.

Після молитви учасники долучилися до спільної роботи, адже кожен осередок мав нагоду посадити дерево в парафіяльному саду біля храму.

На Прикарпатті відбувся молодіжний християнський з'їзд 2

Згодом усіх учасників чекав смачний обід. З активностей організували великий квест із десяти завдань на території села для усіх команд.

Останньою частиною дійства стали виступи – представлення кожної спільноти та нагородження переможців великої гри. Завершився захід вечірньою розважальною програмою, яка включала в себе чаювання, банси та спільну дискотеку.

На Прикарпатті відбувся молодіжний християнський з'їзд 3

За словами організаторів, подібні з’їзди потрібні для розвитку та формування християнського світогляду у підлітків та молоді. 

Такі заходи розширюють світогляд молодих людей та допомагають побачити, що бути християнином – це тримати за руку Христа, який завжди веде у правильному напрямку. Важливо це розуміти, адже перед молодими людьми стоїть вибір свідомого життя. А ще це нові знайомства та нові враження, котрі базуються на християнських цінностях, – наголосив на актуальності заходу організатор отець Святослав Богачевський.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: