fbpx

На Прикарпатті замість 17 місцевих судів буде 6 окружних

Суспільство 14:33, 27.05, 2021

На черговому засіданні робочої групи при Комітеті ВРУ з питань правової політики, яка займається змінами мережі загальних місцевих судів в областях у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою у розрізі районів, було погоджено пропозиції трьох областей: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської.

Щодо схеми судів Івано-Франківської області, то після більш детального опрацювання, зокрема з урахуванням навантаження на суддів і за кількістю розглянутих справ, вона скоротилася з семи судів до шести. Кількість суддів і навантаження на суд дозволяє об’єднати в один два суди. Мова йде про Косівський районний суд та Верховинський районний суд області, інформує пресслужба РСУ.

“На базі цих судів буде утворений Косівський окружний суд, до якого за підсудністю увійдуть територіальні громади двох новоутворених районів. Бо, як показують розрахунки по навантаженню, не зовсім доцільно утримувати суд, де справи розглядатиме один суддя. Ця позиція також узгоджена з головою Івано-Франківського апеляційного суду”, – повідомив заступник начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області Ігор Андрієчко.

Відтак в Івано-Франківській області після оптимізації замість 17 місцевих загальних судів діятиме 6 окружних судів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: