fbpx

На що дивитися при виборі душового піддона

Суспільство 12:32, 25.10, 2022

У душовому боксі або кабіні обов’язковим елементом має бути якісний піддон для душу. З його допомогою можна оформити комфортну та зручну зону для купання. Запити покупців різні, тому виробники пропонують максимально широкий асортимент виробів, щоб підходящий варіант міг вибрати кожен охочий. Так, вони пропонують піддони, що відрізняються кольоровою гамою, матеріалом, розмірами та іншими характеристиками. Вибір великий, тому варто спочатку зорієнтуватися в тому, який виріб потрібен і які фактори при покупці потрібно врахувати.

008c006d48e44a6230159e6a1943efa7.jpg

Піддон для душу: який матеріал вибрати

Зазвичай для виготовлення піддонів використовують ті ж матеріали, що і для виробництва ванн.

  • Піддони із чавуну. Вони довговічні, відрізняються жорсткістю та міцністю. Від дії струменя води шум практично не виникає. Зважайте на те, що такі піддони не відносяться до легких за вагою виробів і обійдуться вони дорого. Також далеко не завжди з цього матеріалу можна підібрати виріб відповідної форми. Поверхня буде холодною на дотик, тому її заздалегідь варто полити гарячою водою або постелити спеціальний килимок.
  • Піддон зі сталі. Однин з бюджетних варіантів у цьому сегменті не відрізняється гарною жорсткістю. Поверхня буде холодна, а вода, яка потрапляє на піддон, буде викликати шум. У разі сильного удару на виробі може з’явитися тріщина. Форму можна підібрати практично будь-яку. Якість виробу залежить від товщини стінок.
  • Акрилові піддони. Тип піддону, що зустрічається найчастіше. Він практичний, не відрізняється великою вагою, міцний, можна підібрати будь-яку форму. Поверхня не буде холодною на дотик, а вода не створює сильного шуму.

Крім зазначених варіантів, також на ринку запропоновані піддони зі скла, кераміки, каменю, дерева, більшість з яких використовується з декоративною метою та обійдеться зовсім не бюджетно.

Вибір розміру

Сучасні виробники пропонують душові піддони різних розмірів. Мінімальні параметри кабін – 60-70 см. Найчастіше встановлюють їх у невеликих ванних кімнатах, а їхня експлуатація буде не завжди комфортною. Найоптимальніші розміри – 80-90 см – дозволять щонайменше з комфортом прийняти душ.

Якщо дозволяє приміщення, варто встановити широкі піддони, сторони яких дорівнюють 110 см. Вони рекомендовані і для людей з великою вагою.

Якщо є можливість, краще обрати асиметричні або прямокутні варіанти із середніми розмірами сторін 100х100 см. Моделі інших параметрів можуть бути не такими зручними в експлуатації.

Як підібрати форму

Головний фактор при виборі душового піддона – параметри вільного місця для можливої установки. Найбільше моделей прямокутної та квадратної форми. Цінову політику на них також можна назвати доступною. Такі вироби зручно розміщувати у кутку.

Якщо передня частина душової кабіни овальна, а піддон буде кутової форми – це практичний варіант, який дозволить добре заощадити місце у ванній кімнаті. Зверніть увагу: що менше на піддоні та душовій кабіні кутів, то нижчий ризик травмуватися конструкцією. Для ванних кімнат нестандартних параметрів можна підібрати асиметричні форми виробів.

Для оптимального використання приміщення (особливо великої кімнати) оптимально встановити піддон у формі багатогранника. Підбір піддона для душової кабіни – непростий процес. Важливо врахувати, щоб він гармонійно вписався у загальний дизайн ванної кімнати. Найпопулярнішими і найпривабливішими вважають моделі зі сталі або чавуну. Купуючи такий виріб, важливо продумати всі необхідні фактори для вибору оптимального варіанта.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: