fbpx

На що звертати увагу, оформляючи безвідсоткову позику

Суспільство 17:06, 27.08, 2021

Поступове зростання попиту на позикові гроші і широке визнання швидких онлайн-кредитів є основними причинами, за якими з кожним днем з’являється все більше фінансових організацій і компаній, присвячених цьому сектору. З урахуванням такого попиту і значного збільшення пропозицій багато МФО були змушені впроваджувати інновації, щоб залучити клієнтів.

Один зі способів, який вони вибрали, щоб знизити конкуренцію, – це безкоштовні кредити. Можна оформити позику без відсотків на сайті E-groshi на вигідних для клієнта умовах.

Особливості швидких позик

Швидкі безвідсоткові кредити є гарною альтернативою для тих громадян України, які повинні покрити негайний платіж і не хочуть оплачувати додаткові витрати.

Взяти гроші в борг у МФО «Е-Гроші» можна на різні потреби. Немає необхідності в звітності перед мікрофінансовою компанією про те, куди були витрачені запозичені кошти.

Основні плюси кредиту під нуль відсотків в МФО:

 • Негайна обробка через інтернет: просто зайшовши на сайт кредитної організації, ви входите і запитуєте необхідну суму. Немає потреби в особистій присутності.
 • Гнучкість у вимогах: умови є лояльними. Розраховувати на схвалення можуть громадяни від 18 до 65 років, які не мають можливості підтвердити свою платоспроможність або мають зіпсовану кредитну історію.
 • Немає відсотків або комісій: нові клієнти, які раніше не користувалися послугами мікрофінансової компанії, можуть розраховувати на отримання безпроцентної позики.
 • Помірні суми: сума кредиту не перевищує 10 000 грн, що полегшує його повернення.
 • Кредитна історія: це відмінна можливість почати будувати кредитну історію. Взявши кілька невеликих позик і справно погасивши боргові зобов’язання, можна поліпшити фінансову репутацію в короткий проміжок часу.
 • Більше кредитного ліміту: фінансові установи, що пропонують особисті кредити, допускають подачу заявки на другий кредит з великими сумами, якщо перший займ був погашений в строк.
 • Цільовою аудиторією рекламних акцій є колектив людей з нагальною проблемою ліквідності, яка може бути вирішена невеликими сумами.

Мікрофінансова організація E-Groshi дозволяє менш ніж за 15 хвилин взяти кредит без відсотків. В кінцевому підсумку повертається така ж сума, яка була запозичена.

Подача заявки на безвідсотковий кредит онлайн

На оформлення йде кілька хвилин. Щоб спростити процес, дотримуйтесь покрокового керівництва:

 • Перейдіть на офіційний сайт кредитора. Користуйтеся тільки офіційним вебресурсом, щоб не зіткнутися з вивертами шахраїв.
 • Введіть в онлайн-калькулятор суму і термін погашення. Враховуйте власні можливості, щоб виключити ймовірність прострочень по платежах.
 • Зареєструйте особистий кабінет на платформі кредитної організації.
 • Заповніть онлайн-анкету. Що більше інформації буде вказано, то на більшу суму позики можна розраховувати.

На що звертати увагу, оформляючи безвідсоткову позику 1

Зверніть увагу, що для схвалення заявки на безвідсотковий кредит позичальникові повинно бути від 18 до 65 років. Обов’язкова умова – наявність паспорта і постійної реєстрації на території України. У разі підтвердження запиту гроші можуть бути переведені тільки на іменну банківську карту.

Наскільки надійні безвідсоткові позики?

Кредити під 0% безпечні, якщо ви звертаєтеся до довіреної особи з цифровими системами безпеки для обробки особистих і банківських даних. Важливо уважно читати всі умови договору. Ніколи не підписуйте угоду, яку не розумієте, і не приймайте пропозиції, які здаються занадто добрими, щоб бути реальними.

При співпраці з мікрофінансовою компанією «Е-Гроші» фінансування нема про що турбуватися:

 • безвідсоткові кредити безпечні через низькі суми і короткі терміни погашення;
 • немає переплат при поверненні суми у встановлений термін;
 • тільки при затримці виплати боргу можна зіткнутися зі штрафами або відсотками.

В умовах жорсткої конкуренції між банками і фінансовими установами залучення клієнтів – це запуск кращих пропозицій, котрі приваблюють потенційних нових клієнтів. Такий метод є ефективним для створення першого довірчого зв’язку та розвитку взаємовигідних відносин.

При співпраці з МФО E-Groshi немає пастки при видачі в борг грошей без відсотків. Немає дрібного шрифту або прихованих комісій. Існує бізнес-стратегія, спрямована на задоволення точкових потреб людей, які мають потребу в грошах. Як спосіб досягнення цієї мети компанії пропонують угоди, перед якими важко встояти.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: