fbpx

На Верховинщині відкрили п'яту в області амбулаторію

Суспільство 15:52, 23.05, 2020

У селі Верхній Ясенів на Верховинщині відкрилиамбулаторію. Це вже п’ята амбулаторія, споруджена у рамках реалізації реформи первинної ланки медицини. Загалом на Прикарпатті буде збудовано 38 таких медичних установ.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва, реформа первинки надала можливість будівництва сучасних амбулаторій, в яких жителі громад зможуть отримувати якісні медичні послуги. Згідно з вимогами до будівництва, вони оснащені новітнім обладнанням, забезпечені транспортом. Оплата праці медичного персоналу здійснюється безпосередньо Національною службою здоров’я України.

«Відсьогодні жителі Верхнього Ясенова матимуть можливість у комфортних умовах отримувати якісні медичні послуги, – підкреслив Віталій Федорів. – Переконаний, що до кінця поточного року й інші громади області отримають такі ж сучасні медичні заклади для допомоги людям».

Федорів наголосив, що питання будівництва амбулаторій він триматиме на особливому контролі, оскільки фінансовий ресурс для їх спорудження наданий із Державного бюджету. У разі невикористання коштів, їх доведеться повернути у казну держави.

Амбулаторія у Верхньому Ясенові  буде обслуговувати 1846 жителів сіл Печище, Рівня і Верхній Ясенів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: