fbpx

"Не дамо забути про тебе": на війні загинув франківець Володимир Бучинський

Суспільство 15:49, 19.02, 2023

У бою з російськими окупантами загинув підприємець і спортсмен з Івано-Франківська Володимир Бучинський. У нього залишилися дві маленькі донечки і дружина.

Сумну звістку повідомив побратим Володимира Олег Дерій.

“Сухі слова. Під час виконання бойового завдання… Хто завгодно, тільки не Такл, це думка всіх. Навіть зараз мозок відмовляється вірити… Я знаю, який ти був командир. Твої чарівні піндюліни зробили наш підрозділ найдисциплінованішим, в тебе все мало бути найкраще, така вже сутність спортсменів. Цілий світ, потужний бізнес-проєкт, грандіозні плани, майбутнє дітей. Спілкування про те, що втрачаємо форму, але обов’язково відновимось після перемоги. Життя буде продовжуватись, більшість навіть не за звернуть уваги. Співчуття дружині і рідним, бо час для них зупиниться. Мав честь служити з тобою, друже”, – написав Олег Дерій.

Володимир Бучинський в Івано-Франківську займався магазином спортивного харчування, розвивав і пропагував спорт у місті. Коли 24 лютого росія почала масштабне вторгнення, одразу пішов добровольцем в ЗСУ.

“25 лютого він вже був у військкоматі. Він казав: «Я мушу йти, щоб мої діти жили у вільній країні». Людина без жодних військових навиків чи досвіду, але з чіткою позицією, що це його обов‘язок… І ніхто не міг вплинути на його рішення.
Він записався в штурмову бригаду і при виконанні завдання загинув, як справжній Герой, на полі бою… За тобою зараз плачуть усі: діти, дружина, твоя сім‘я та друзі, клієнти, які про тебе згадують як доброго, позитивного та щирого хлопця… Просто не хочеться вірити… Ти завжди в наших серцях… Ми обов‘язково будемо організовувати турніри на твоє ім‘я і не дамо забути про тебе нікому”, – сумують за Володимиром колеги. 

Володимир Бучинський загинув на війні
Володимир Бучинський

Спогадами про Володимира Бучинського поділився відомий стронгмен Назарій Павлів.

“Володю я знав особисто багато років: привітний, добрий, щирий, завжди усміхнений та готовий прийти на допомогу в любий момент. Володя любив Україну, наш Івано-Франківськ, в якому жив, та свою роботу, пов’язану зі спортом. Саме це нас і здружило. Багато років Володя завжди готував від магазину спортивного харчування, де працював, подарунки для богатирів на змагання та особисто завжди був присутній на богатирських турнірах, вболівав, підтримував та нагороджував нас. Володю, дякуємо тобі за все добро, яке ти для нас робив. Від себе та від імені усіх богатирів обласної федерації стронгмену висловлюю щирі співчуття родині та близьким. Вічна і світла пам’ять Герою!” – написав Павлів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: