fbpx

На вулиці Калуша повернуть самокати

Суспільство 09:52, 10.05, 2023

У Калуші планують найближчий часом встановити 20 самокатів, а згодом планують збільшити їх кількість до 70. Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда після зустрічі з представниками ТОВ «Е-Вінгс», яке займається альтернативними видами транспорту.

“Рік тому на вулицях Калуша з’явилися електричні самокати на безконтактній оренді. Ставлення до такого виду транспорту було двояке: користувачі – задоволені, мешканці – обурені недотриманням правил дорожнього руху. Та й сама «E-wings» з оренди електричних самокатів понесла збитки через їх навмисне пошкодження”, – розповів Найда.

Директор компанії Роман Мотрук зазначив, що у Калуші цьогоріч буде покращений самокат, який частково українського виробництва. Запевнив, що вони надійніші, міцніші, комфортніші.

Андрій Найда повідомив, що вихідними перші 20 електросамокатів появляться на вулицях Калуша, в найближчому часі можливе збільшення їх до 70. Максимально допустима швидкість буде зменшено – до 20 км/год (минулого року було 25).

“Нагадую, що скористатися послугою можуть люди, старші 18 років. Закликаю користувачів самокатами дотримуватися правил, поважати одне одного, берегти те, що маємо!” – закликав Найда.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: