fbpx

Прикарпатців запрошують на службу в прикордонні загони нового зразка

Суспільство 08:15, 04.10, 2023

Держприкордонслужба проводить додатковий набір до прикордонних загонів нового взірця.

“Долучайтеся до найкращих, щоб захистити нашу країну від агресора. Станьте частиною нашої команди сьогодні!” – запрошують на сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

У Держприкордонслужбі сформовано три прикордонні загони нового зразка:

  • 15 мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон»;
  • 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгена Пікуса;
  • 1 прикордонний загін Державної прикордонної служби України.

Завдання загонів – посилити оборону та захист нашої держави, укріпити державний кордон України, адже прикордонники перші на держрубежі та є невід’ємною складовою Сил оборони України.

Їх структура, система управління та навчання побудовані з урахуванням викликів, які стоять перед Україною. Для виконання завдань прикордонні загони мають сучасне озброєння та техніку. Місце дислокації загонів: Черкаська, Львівська та Хмельницька області.

Заповнити анкету можна за посиланням.

Пропонують престижну роботу з належною оплатою праці; соціальні гарантії; безкоштовне медичне забезпечення; можливість кар’єрного зростання; забезпечення речовим майном; можливість отримати освіту.

Умови прийому: громадянин (громадянка) України віком в особливий період від 18 до 57 років; придатність до військової служби за станом здоров’я; відсутність судимостей.

Етапи добору: збір та надання необхідних документів; співбесіда в органі Держприкордонслужби, в якому здійснюється оформлення; професійно-психологічний відбір; медичний огляд.

Для початку оформлення при собі мати: особисті документи (паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера), документи про освіту та інші документи, що підтверджують професійні та/або моральні якості (за бажанням); військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Кандидат може обрати вид військової служби:

  • військову службу за контрактом (контракт від 3 років);
  • призов під час мобілізації, на особливий період (до оголошення демобілізації).

Оформлення цивільних осіб здійснюється на військову службу за контрактом або на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період в органах Державної прикордонної служби України.

Кандидати з числа військовослужбовців Держприкордонслужби після вивчення їх морально-ділових якостей та позитивного рішення будуть переміщені до обраних прикордонних загонів.

Контакти підрозділів комплектування – за посиланням.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: