fbpx

Найкращий друг в боротьбі з брудними речами

Суспільство 16:27, 19.03, 2020

Сьогодні дуже важко уявити собі людину, яка б вручну прала речі. У сучасному світі пральні машини давно стали вірними помічниками у цій нелегкій справі. Та слід зазначити, що науково-технічний прогрес не стоїть на місці, нові моделі пральних машин потрохи витісняють своїх попередників. Яскравим прикладом нових досягнень інженерної думки у цій побутовій техніці є пральна машина Gorenje W1E 70S3.

Передовий європейський виробник знов потішив мільйони своїх прихильників світовою якістю за розумні гроші. Користування приладами словенської компанії стає дедалі комфортнішим.

Найкращий друг в боротьбі з брудними речами 1

Що нового пропонує компанія Gorenje?

Отже, крім, як завжди, стильного дизайну, компанія розробила більш зручні дверцята, які запобігають виникненню неприємних звуків при відкритті чи закритті.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс значно спрощує користування приладом. Також компанія додала унікальні програми роботи. Наприклад, можна встановити таку програму, що сама обере оптимальний спосіб прання. Також можна скористуватись спеціальною програмою, яка призначена для захисту чутливої шкіри.

Та, мабуть, однією з найкорисніших програм є така, що дозволяє прати пуховики, ковдри та подушки. Звичайно, є можливість обрати і більш класичні режими.

Слід також приділити увагу новому барабану цієї машини, який виготовлений таким чином, що сприяє рівномірному розподіленню білизни та піклується про її стан. Вібрація приладу зведена до мінімуму, як і рівень шуму від його роботи. Слід зауважити також, що ця пральна машина має особливу антибактеріальну систему самоочистки. Гарантія на обладнання складає два роки.

Купуємо з економією

На сьогоднішній день компанія Gorenje виробляє пральні машини у Словенії за найвищими екологічними стандартами з використанням новітніх технологій. Слід також зазначити, що пральні машини Gorenje покоління WaveActive, до якого належить і модель W1E 70S3, відповідають найвищим стандартам енергоспоживання.

В Україні цей прилад можна придбати за найкращою ціною зі знижкою у магазині «Comfy». Магазин пропонує також гарні умови кредитування або розстрочки, а ще безкоштовну доставку по місту. Також є варіант доставки «Новою поштою» без комісії за накладений платіж. До речі, більш детально з технічними характеристиками пральної машини та умовами її придбання можна ознайомитись на сайті магазину. Тут же можна і замовити прилад.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: