fbpx

Науковці-біохіміки ПНУ виступили на міжнародній конференції в Парижі

Суспільство 14:03, 25.06, 2019
НА ФОТО: Делегація ПНУ - єдина з України

Науковці кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету професор Володимир Лущак, доценти Надія Мосійчук та Марія Байляк взяли участь у XXI міжнародній конференції “Оксидативний стрес, редокс-гомеостаз та антиоксиданти” (“Oxidative stress, redox homeostasis & antioxidants”).

Захід проходив 20-21 червня в Університеті імені Марі та П’єра Кюрі (University Pierre and Marie Curie, UPMC) в Парижі (Франція). Цей університет є найбільшим науково-медичним комплексом у Франції, до складу якого входять 180 лабораторій.

Загалом у конференції взяло участь понад 200 учасників з 27 країн світу. Науковці ПНУ були єдиними учасниками, які представляли Україну, інформує пресслужба університету.

Програма конференції передбачала пленарні лекції, короткі усні доповіді та постерні сесії. На міжнародній конференції професор ПНУ Володимир Лущак виступив з доповіддю “Possible mechanisms counteracting age-related intensification of oxidative stress in the mouse brain”.

Науковці-біохіміки ПНУ виступили на міжнародній конференції в Парижі 1
Доповідь Володимира Лущака викликала дискусію

Також з постерними доповідями виступили наші науковиці, де представили результати спільного українсько-німецького проекту з дослідження біохімічних механізмів старіння організму у нормі та за умов періодичного голодування.

Доповідь професора Володимира Лущака була схвально прийнята авдиторією та викликала бурхливе обговорення. Дискусії були продовжені у перервах між доповідями та під час постерної сесії. 

Під час закриття конференції президент конгресу, професор Harry van Goor (Нідерланди) відзначив участь українських дослідників у науковому конгресі.

Науковці-біохіміки ПНУ виступили на міжнародній конференції в Парижі 2
З  постерними доповідями на конференції виступили науковиці ПНУ

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: