fbpx

Науковці з Франківська представляють Україну на одній з найбільших конференцій у світі

Суспільство 10:17, 29.09, 2023

Доцент кафедри інформаційних технологій Університету Короля Данила Андрій Бойчук бере участь у роботі Міжнародної наукової конференції Flatlands 2023, яка цього року проводиться в м. Прага з 25 по 29 вересня. Це одна з найбільш рейтингових та найбільш відвідуваних конференцій у світі, яка цього року зібрала більше як 250 учасників зі всіх континентів.

Основний фокус конференції – сучасні та мультифункціональні 2D-матеріали та їх застосування. Велика кількість доповідей та презентацій цього року стосується нових технологій побудови надсучасних процесорів на базі 2D-матеріалів та їх майбутнього використання для підвищення швидкодії комп’ютерів та розвитку штучного інтелекту.

На конференції Андрій Бойчук презентував власні розробки в сфері створення, властивостей та використання двовимірних структур Na-Mn-O для високоємнісних натрієвих джерел енергії. Спільна робота Андрія Бойчука та Тетяни Бойчук, яка також презентує свої результати, є єдиною, що представлена українськими науковцями на цій конференції.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: