fbpx

Навіщо потрібне страхування: огляд послуги

Суспільство 12:43, 22.08, 2023

На жаль, практично ніхто не захищений від форс-мажорів, пов’язаних зі здоров’ям, автотранспортом, нерухомістю. Випадкові травми, різні хвороби, ДТП, пожежі — все це не лише порушує звичний життєвий устрій, але й стає причиною чималих витрат грошей. Сучасне та розумне рішення в цій ситуації — застрахуватися. Вартість послуги є відносно невисокою, а ваша впевненість — безцінною. Отже, навіщо вам страхування та як страхова компанія в Івано-Франківську допоможе уникнути зайвих витрат?

Страхування: огляд послуги

Що таке страхування?

Страхування — це спосіб захиститися від зайвих витрат. Воно буває добровільним чи обов’язковим. В останньому випадку це вирішує законодавство. Наприклад, медичне страхування необхідне для виїзду за кордон, а власники автомобілів мають страхувати свою автоцивільну відповідальність (поліс ОСЦПВ). Також є страхування відповідальності для деяких бізнесменів.

Добровільне страхування містить КАСКО, страхування житла й іншого нерухомого майна, власного здоров’я. Так, футболісти страхують свої ноги, а співаки — голос. Добровільне й обов’язкове страхування ви можете оформити в компанії ARX.

Коли потрібне страхування?

Страхування — це не те, що врятує від неприємних ситуацій, а те, що зможе частково відшкодувати ваші збитки внаслідок таких ситуацій. Наприклад:

  • вам на машину впало дерево, транспорт залишився цілим, але купу подряпин доведеться прибирати — КАСКО покриває витрати на ці роботи;
  • ви поїхали на тиждень відпочити в Іспанію і там захворіли на грип — туристичне страхування допоможе швидко отримати всю допомогу;
  • ви затопили сусідів, і ті просять відшкодувати збитки — страхування відповідальності за експлуатацію нерухомості також допоможе уникнути зайвих витрат.

Щоб повною мірою використовувати всі послуги страхових компаній, треба правильно вибирати страховиків. Перевіряйте ліцензії, читайте відгуки до підписання документів.

Отже, страхування — вигідна функція, яку ви можете отримати. Не забувайте про випадки, коли вона обов’язкова, та додавайте собі комфорт від добровільних полісів.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: