fbpx

"Нехай молитва буде небесним ліком", – Глава УГКЦ благословив діток в Івано-Франківській ОДКЛ

Суспільство 14:53, 31.05, 2021

У понеділок, 31 травня, відбулася зустріч Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука з персоналом та дітьми Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Патріарх звернувся до всіх присутніх з привітальним словом, наголосивши, що напередодні Міжнародного дня захисту дітей ми маємо чудову нагоду помолитися за хворих діточок, підтримати батьків.

«Нехай молитва буде небесним ліком, який допоможе побороти хворобу, бо зцілення – це повернення фізичної і духовної повноти», – сказав Глава УГКЦ.

Він зазначив, що діти – це найвразливіша частина суспільства, яка потребує особливої опіки і захисту від держави, суспільства і церкви.

«Держава повинна забезпечити маленьким пацієнтам та їхнім батькам окреме право доступу до кваліфікованої безпечної доступної медицини. Щоб всі необхідні засоби для збереження життя та здоров’я бути доступні вдома, а не за кордоном», – говорить Блаженніший Святослав.

"Нехай молитва буде небесним ліком", – Глава УГКЦ благословив діток в Івано-Франківській ОДКЛ 1

Перед візитом Блаженнішого Святослава до онкогематологічного та реанімаційного відділень ІФ ОДКЛ головний лікар Тарас Мельник звернувся з проханням до Патріарха про його благословення для діток, їхніх батьків, всього медичного персоналу та всіх присутніх. Обласна дитяча клінічна лікарня – єдиний заклад в області з дитячим онкогематологічним відділенням, в якому наразі перебуває 25 пацієнтів.

На пресконференції Блаженніший Святослав поділився емоціями від відвідин дитячих палат.

«Відчув, що маю особливий привілей принести Боже благословення хворим дітям, а перед лікарями зняв шапку і схилив голову. Хотілося би розповісти про велику перемогу наших лікарів, адже в часі пандемії коронавірусу у відділенні інтенсивної терапії врятували життя усіх хворих на ковід дітей. Думаю, що буду мати про що молитися. Коли я сьогодні вглядався в обличчя дітей, батьків, лікарів, обіцяв зібрати всі погляди і покласти на Божий престіл. Ісус найдовше перебував з хворими, бо Він прийшов, щоб ми мали життя, і мали вповні», – поділився Патріарх.

Предстоятель УГКЦ наголосив на цінності кожного людського життя. Навіть якщо дитина має тяжкі вади, вона має право на життя.

«Ми всі відчуваємо, що держава потребує окремої політики, щоб підтримати сім’ю, материнство і батьківство. Адже сьогодні, на жаль, не існує окремого органу влади, який би займався просімейними питаннями», – сказав Святослав Шевчук.

Також Глава церкви наголосив на важливості медичного капеланства, яке відіграє чималу роль в духовній підтримці хворих, батьків та лікарів.

Нагадаємо, метою зустрічі стало привернення уваги громадськості до проблематики захисту дітей та наголошення на тому, що доступна, якісна та безпечна медицина для дітей – обов’язок громади і держави.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: