fbpx

Обласна дитяча лікарня отримала три машини швидкої допомоги

Суспільство 09:50, 24.06, 2022

Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня отримала три автомобілі швидкої допомоги. Така допомога стала можливою завдяки співпраці з іноземними гуманітарними партнерами та волонтерами.

Один із автомобілів – Ford, вартістю 126 627 грн, отримали з Австрії, а саме від Pfaree Neuottakring (Katholische Kirche).

Карета «швидкої» обладнана ношами, кисневою розводкою, штативами для інфузій. Як повідомив генеральний директор ОДКЛ Тарас Мельник, автомобіль слугуватиме для приймального відділенням закладу, повідомляє Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

Ще одну машину швидкої допомоги – RENAULT TRAFIC, зовсім нову, 2020 року випуску, та вартістю понад мільйон гривень, передали від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). І цей автомобіль обладнаний найнеобхіднішим устаткуванням та сумкою невідкладної екстреної медичної допомоги. Машину планують закріпити за відділенням інтенсивної терапії та анестезіології для транспортування маленьких пацієнтів та для виїздів неонатальної бригади до хворих діток.

Третій автомобіль швидкої допомоги – це MERCEDES-BENZ, вартістю 486 216 грн, від Фундації «Вітрила свободи» м. Амстердам. Також подбали волонтери й про максимальне його наповнення, а саме ноші, кисневу розводку, штативи для інфузій, апарат ШВЛ, лінеомат, атмос та дефібрилятор.

Саме цю «швидку» будуть використовувати для відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, а саме для виїзної паліативної допомоги хворим діткам.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: