fbpx

Облрада додала 60 млн грн на дві обласні програми з підтримки військових

Суспільство 18:15, 09.06, 2023

Обсяги фінансування двох обласних програм підтримки військовослужбовців на Прикарпатті збільшили на 60 мільйонів гривень.

Сьогодні на розгляд сесії обласної ради Івано-Франківська обласна військова адміністрація винесла питання про внесення змін щодо збільшення фінансування двох програм підтримки наших воїнів.

Так, Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Івано-Франківській області на 2023-2027 роки збільшили на 30 мільйонів гривень, інформує голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Відповідно обсяг фінансування на цей рік визначено у сумі 60 мільйонів гривень, з яких 40 мільйонів гривень уже профінансовано. Загальний обсяг фінансування Програми на 2023-2027 роки передбачили у сумі 100 мільйонів гривень.

“Збільшення фінансування дасть можливість здійснити відповідне ресурсне забезпечення бригади та батальйонів Сил територіальної оборони ЗСУ, інших військових формувань при виконанні завдань територіальної оборони на території області”, – зазначає Онищук.

Також депутати обласної ради внесли зміни до Регіональної цільової програми надання шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, військово-патріотичного виховання молоді на 2021-2025 роки, збільшивши обсяг фінансування цієї програми також на 30 мільйонів гривень.

Обсяг фінансування на цей рік визначено у сумі 50 мільйонів гривень, з яких 30 мільйонів гривень уже профінансовано. Відповідно загальний обсяг фінансування Програми на 2021-2025 роки – 59 мільйонів гривень.

“Сьогодні нашим першочерговим завданням є безперервна допомога нашим воїнам”, – додає голова ОВА.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: