fbpx

Оштрафують голову ВЛК, яка визнала свого чоловіка непридатним до військової служби

Суспільство 20:45, 05.02, 2024

Голова військово-лікарської комісії районного ТЦК на Буковині отримала адмінпротоколи про корупцію за те, що визнала свого чоловіка непридатним до військової служби.

Виявили факт корупційного правопорушення оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області, інформує Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Як голова військово-лікарської комісії при районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки жінка підписала довідку про непридатність власного чоловіка до військової служби з подальшим його зняттям із військового обліку. Тим самим вона порушила вимоги антикорупційного законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Згідно із Законом України «Про запобігання корупції» чоловік належить до категорії близьких осіб, голова ВЛК повинна була повідомити членів комісії про наявність у неї реального конфлікту інтересів та не підписувати відповідних документів.

Відповідальність за вчинене правопорушення передбачено ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів тягнуть за собою накладення штрафу від 1700 до 6800 гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: