fbpx

Особливості спирту Екстра

Суспільство 20:13, 14.11, 2022

На українському ринку алкогольні напої відрізняються між собою споживчими властивостями та ціною. Спирт Екстра нерідко вважають «золотою серединкою». Він задіяний під час виробництва алкоголю із загальнодоступної групи за вартістю. Цю продукцію воліє споживати більшість клієнтів. У напоях, зроблених з етанолу марки Екстра, витримано оптимальне співвідношення між ціною та якістю.

Спирт Екстра та його переваги

Для виробництва цього сорту етанолу потрібна природна сировина, до якої належать зернові культури і картопляна складова. У технологічному циклі задіяна сучасна технологічна лінія, що дає змогу одержати напій потрібної якості. На усіх стадіях виробництва є чіткий контроль за дотриманням державних норм.

Етанол Екстра виробляється методом поступового бродіння. Процес проходить у підготовлених чанах, куди додаються спеціальні штами дріжджів, які сприяють усуненню із напою характерного спиртового аромату. Після закінчення бродіння проводиться дистиляція рідини на ректифікаційних апаратах. Коли одержана рідина охолоне, її направляють на систему фільтрації. Фільтри з вугільними елементами можуть укомплектовуватися пластинами зі срібла, які покращують рівень очищення та зменшують відсотковий вміст альдегідів, сивушних олій, ефірів.

Специфіка спирту Екстра

Етанол виготовлений з натуральних рослинних компонентів, зокрема зернових сумішей та крохмалевмісних компонентів. Виробничий цикл здійснюється на сучасній виробничій лінії, що допомагає отримувати чистий та безпечний продукт. Усі етапи виробничого циклу чітко перевіряються, що забезпечує відповідність спирту представленим у державних стандартах вимогам.

Товар відвантажується замовнику у супроводі сертифікатів якості. Спирт наливається в ємності із харчового пластику, що є безпечним. Матеріал не взаємодіє зі вмістом і не впливає на фізико-хімічні якості. Упаковка з харчової пластмаси не шкодить довкіллю та підлягає безпроблемній утилізації.

Ще одна перевага пластикової тари – зручність при перевезенні. Такі баклажки відрізняються ергономічною формою та невеликою вагою. Їх зручно розміщувати у вантажному автомобілі для легкого перевезення на будь-які відстані. Як правило, об’єм таких пакувань складає п’ять та десять літрів.

Замовлення етанолу Екстра

Сучасні реалії на ринку алкоголю дозволяють купити спирт Екстра онлайн. Для подачі заявки треба відвідати вебпортал компанії та вказати бажаний обсяг товару. Спеціалісти відділу продажів оперативно обробляють замовлення будь-якого обсягу. Регулярні поставки товару на склади допомагають споживачам купувати спирт Екстра оптом та вроздріб.

Щоб ознайомитись із алкогольною продукцією, можна перейти на сайт постачальника. Вебресурс має зрозумілий дизайн. В електронному каталозі представлений опис товарної позиції та актуальна ціна. Інформація щодо вартості продукту регулярно оновлюється співробітниками із відділку продажів.

Співробітництво з надійною компанією-постачальником приносить споживачам такі переваги:

  • швидка доставка;
  • щедрі знижки;
  • сертифікований товар;
  • безкоштовна консультація.

Із товаром замовник одержує набір документів, що підтверджують високу якість напою. Купити спирт Екстра можна за телефоном – контактні дані відображаються у верхній частині вебсторінки. Також зробити заявку можливо на сайті шляхом додаванням бажаних одиниць у кошик. Незалежно від варіанту замовлення клієнту надходить сертифікований товар за вигідною ціною.

Товар доставляють клієнту надійні транспортні компанії, які вчасно розвозять продукцію територією України. У зв’язку з тим, що спирт Екстра розливається у пластикові баклажки, пошкодження при транспортуванні малоймовірне. Така тара не вступає у взаємодію з продуктом та зберігає смакові властивості протягом тривалого терміну.

У разі питань можна звернутися за консультацією до кваліфікованого менеджера. Він без проблем проконсультує по товарному різноманіттю, уточнить наявність товару на складі та допоможе з формуванням замовлення.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: