fbpx

Кілька слів про екіпіровку – напашник та рюкзак

Суспільство 16:45, 31.08, 2023

Особисте екіпірування бійця – дуже важливе питання, в якому немає дрібниць. В кожну секунду в небезпечній зоні воно є питанням життя чи смерті. Тому наголошуємо: якщо вам треба купити рюкзак тактичний або, до прикладу, купити напашник, звертайтеся виключно до воєнторгу.

Цей спеціалізований магазин відкрито чи не в кожному населеному пункті нашої країни, бо з кожного з них йдуть наші бійці на фронт. А ще зручніше купувати напашник чи тактичний рюкзак в онлайн військторзі. Тут завжди повний асортимент (часто більший за міські магазини), докладна інформація і фото, є можливість спокійно вивчити характеристики, порівняти товари. В разі необхідності можна звернутися до професійного консультанта. Він допоможе визначитися із оптимальною моделлю та оформити замовлення. Доставка наразі дуже оперативна і в будь-який куточок країни. Зробити покупку можна за кілька хвилин, не гаючи часу на відвідування офлайн-магазинів.

3 причини купити напашник

  • Купити напашник – значить, придбати додаткове модульне доповнення до плитоноски. Напашник захищає пахову зону від уламків, куль та інших уражень. Погодьтесь, його значення важко переоцінити! Проте треба купити напашник якісний, а це значить – перевіреного виробника та у продавця з перевіреною репутацією.
  • Не тільки для захисту варто купити напашник, але й для підвищення комфорту під час служби, адже плитоноска може бути ребристою і спричиняти неприємні відчуття, які можуть стати на заваді ефективного виконання військових задач та збереження власного життя та здоров’я.
  • Купити напашник варто і для того, аби зберігати особисті речі – таку додаткову функцію мають деякі моделі.

Напашник може бути виготовлений із різних матеріалів, як-то кераміка, склопластик, келавр. Вибір залежить від задач, які виконує боєць. Саме в воєнторзі вам допоможуть з вибором, якщо ви вагаєтесь. Так само як допоможуть обрати і найкращу саме для вас модель тактичного рюкзака, купити який також приходить до воєнторгу кожний військовий.

На що звернути увагу, коли треба купити тактичний рюкзак

Вибір залежить від специфіки роботи військового. Так, для піхотного підрозділу краще купити тактичний рюкзак одного типу, а для розвідки краще купити тактичний рюкзак зовсім інший, в снайперів також буде своє рішення.

Сьогодні можна купити тактичний рюкзак таких типів:

  • Одноденний, інша назва – оперативний. Такий тактичний рюкзак купити варто для піхоти, коли по тривозі вона вирушає на позиції і рюкзак теоретично необхідний максимум на кілька днів. Об’єм такого виробу зазвичай 20 л.
  • Штурмовий тактичний рюкзак купити можна для піхоти чи штурмового підрозділу. Він для задач, що виконуватимуться десь 3 дні. Об’єм його 30 л.
  • Найбільший тактичний рюкзак, купити який треба для більш тривалих завдань, називається рейдовий і має об’єм 60 л. Тут ще більше значення має комфорт, ніж в попередніх варіантах. Адже з важким спорядженням бійцю потрібно буде дуже довго ходити. Тож розподіл ваги має бути бездоганним.

Також треба перевірити якість швів (прошиті, проклеєні та гумовані) і фурнітури (матеріал виготовлення, посилений захист), чи є гумовий захист наплічника в середині, з якої тканини виріб виготовлено. Зазвичай це нейлоновий матеріал кордура, а його щільність зазначається цифрами (краще від 500).

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: