fbpx

Французька місія надасть допомогу на дрова переселенцям п'яти громад Прикарпаття

Суспільство 09:40, 15.01, 2023

Гуманітарна програма ACTED грошима допоможе переселенцям п’яти громад Івано-Франківщини перебути зиму.

Програма працюватиме для ВПО Лисецької, Тлумацької, Тисменицької, Олешанської та Обертинської територіальних громад.

Днями відбулася зустріч із представниками місії у Лисецькій громаді, інформує селищна рада.

Особи, які перемістилися з постраждалих від активних бойових дій Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей та наразі зареєстровані на території Лисецької селищної територіальної громади, мають можливість отримати грошову гуманітарну допомогу для підготовки до зими від французької гуманітарної програми ACTED.

Місіонери донесли інформацію про те, що програма направлена на забезпечення базових потреб з підготовки до зими в закупівлі дров, брикетів, вугілля, газу для родин, які на момент реалізації програми проживають у громаді.

Її учасниками можуть стати: одинокі люди похилого віку або родини похилих людей (60 років і старші); родини, які складаються з однієї непрацездатної людини (18-59 років) та людей похилого віку, які потребують опіки; домогосподарства, очолювані батьками-одинаками; родини з дітьми (3 і більше) та/або новонародженими до 1 року; домогосподарства з вагітними жінками або жінками, що годують; домогосподарства, де є діти, розлучені з сім’єю; родини, у складі яких є інваліди 1-2 групи; родини з малорухливими людьми, що потребують стороннього догляду; домогосподарства, члени яких мають важкі хронічні захворювання та потребують дорогої медичної допомоги; домогосподарства, у складі яких хтось був поранений або вбитий внаслідок бойових дій; домогосподарства, у яких значно пошкоджене житло та система опалення.

Для реєстрації у програмі необхідно надати фото документів усіх членів родини, включаючи паспорти, ідентифікаційні коди та свідоцтва про народження дітей; а також акт про ушкодження житла та фото ушкоджень. Обраним домогосподарствам допомога буде надана шляхом грошового переказу через відділення Укрпошти чи Ощадбанку.

Упродовж дня здійснюючи роз’яснювальну кампанію в Лисецькій селищній раді, працівники французької гуманітарної програми ACTED вже прийняли пакети документів від 14 родин ВПО. Загалом Лисецька тергромада прийняла понад тисячу переселенців, майже три сотні з котрих залишилися з родинами на проживання.

Французька місія надасть допомогу на дрова переселенцям п'яти громад Прикарпаття 1

Залишити запит на реєстрацію у програмі або звернутися з питаннями щодо реалізації програми надання грошової допомоги можна за телефоном кол-центру гуманітарної організації ACTED 0 800 336 936 (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00).

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: