fbpx

Переваги адвокатського бюро "Касьяненко та Партнери"

Суспільство 15:58, 28.04, 2021

Уклавши договір з банком, завжди хочеться бути відповідальним споживачем. Але в житті трапляються різні непередбачувані обставини, коли позичальник не в змозі виконати зобов’язання перед фінустановою. Це стосується як фізичних, так і юридичних осіб. Причин непогашення боргу може бути безліч – невчасно проведена операція, укладення договору з недобросовісною компанією.

Однак важливо пам’ятати, що прострочення може призвести до нарахування штрафних санкцій, подачі позову в суд і появи невигідних кредитних умов, яких було не помічено під час укладення договору. Вирішити поставлене запитання в короткі терміни допоможе адвокат по кредитним спорах.

Переваги адвокатського бюро "Касьяненко та Партнери" 1

Чому варто звернутися в юридичну фірму

Компанія “Касьяненко та Партнери” – професійна команда досвідчених адвокатів, що надає юридичні послуги з кредитних питань. Команда надає юридичну допомогу по всій території України з 2008 року, діяльність фірми заснована на принципах чесності та взаємодії з клієнтами.

Досвід роботи в юридичній сфері, пізнання нормативно – правової бази дозволяють вирішити конфліктну ситуацію на користь позичальника з позитивним результатом без значних витрат з його боку. Адвокатське бюро надає юридичну допомогу з наступних кредитних питань:

  • надається повна юридична консультація з кредитних питань, обговорюються можливі рішення ситуації;
  • підготовку звернень, заяв в банківську організацію;
  • вирішення судових спорів з банком;
  • захист прав позичальника, якщо банк подав позов до суду;
  • оскарження договорів поруки, кредитного договору, іпотеки.

Звертатися до адвокатів необхідно у двох випадках, коли переговори з банківською організацією проходять в офіційному порядку і коли з вас намагаються незаконним способом, погрозами вибити борги.

 Переваги «Касьяненко і партнери»

Безсумнівно, головною перевагою адвокатського бюро є індивідуальний супровід клієнта. Адвокати рішуче налаштовані на захист прав і репутації громадянина. До переваг діяльності відносять:

  • кожен адвокат має багаторічний досвід роботи, знання в нормативно – правової та економічної галузі, це дозволяє максимально швидко і професійно вирішувати поставлені цілі;
  • надається як юридична консультація, так і ведення переговорів з банківськими організаціями;
  • співпраця з профільними юридичними й бізнес – асоціаціями.

Звертайтеся по кваліфіковану допомогу і позбудьтеся від набридливих проблем з банком.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: