fbpx

Перша пара, яка оформила свідоцтво про народження дитини у ЦНАПі Франківська, отримала сертифікат на 1500 грн

Суспільство 21:03, 20.09, 2019

У Центрі надання послуг Івано-Франківська почали видавати свідоцтва про народження дитини.

20 вересня 2019 року в Центрі надання адміністративних послуг міста Івано-Франківська відбулося урочисте привітання та вручення документів батькам, які перші звернулися для оформлення свідоцтва про народження дитини, інформує пресслужба міськвиконкому.

Окрім свідоцтва про народження дитини, щасливі татусі отримали подарункові сертифікати на суму 1500 грн для придбання речей першої необхідності для малюка.

Адміністративна послуга з оформлення свідоцтва про народження дитини надається з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг, адже отримавши свідоцтво про народження дитини, її батьки, при наявності всіх документів, можуть зареєструвати місце проживання новонародженого, зареєструвати до дошкільного навчального закладу, отримати статус багатодітної сім’ї.

Послугу можна отримати як у центральному офісі (вул. Незалежності, 9), так і в його територіальних підрозділах (вул. Галицька, 124А, вул. Гетьмана Мазепи, 185 та вул. Івана Павла ІІ, 4), відповідно до графіка роботи ЦНАПу та його територіальних підрозділів. 

Послуга є безкоштовною.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: