fbpx

Після ремонту дороги франківський будинок топить дощівкою з каналізаційними стоками

Суспільство 13:48, 13.11, 2019

Мешканці будинку на Підгірянки, 1 в Івано-Франківську звернулися по допомогу до мера Марцінківа.

Проблема в будинку на вулиці Підгірянки, 1 у Франківську сталася після того, як відремонтували вулицю, вважають мешканці будинку. Після ремонту підвал будинку не просихає від дощівки і стоків. До того підвал був сухим.

Як розповів КУРСу мешканець будинку Микола Джичка, з часу початку ремонту комунікацій і дорожнього покриття в 2016 році на вул. Марійки Підгірянки підвал триповерхового будинку №1 регулярно затоплює дощовою водою разом з каналізаційними стоками. Очевидно, що є суміщення цих комунікацій на перелив в дощоприймальному колодязі, що навпроти будинку.

Після ремонту дороги франківський будинок топить дощівкою з каналізаційними стоками 1

Після численних звернень до комунальників мешканці будинку, об’єднані в ОСББ “Індіго ІФ”, звернулися з листом до міського голови Франківська Руслана Марцінківа.

Люди просять вирішити господарське питання з каналізаційними і дощоприймальними мережами біля будинку.

Після ремонту дороги франківський будинок топить дощівкою з каналізаційними стоками 2

Вони вважають такий ремонт непрофесійним і неорганізованим підходом до вирішення технічних завдань з ремонту каналізаційних і дощоприймальних мереж на вул. Марійки Підгірянки.

“В травні цього року в дні святкування Дня міста відкриття вул. Марійки Підгірянки було в програмі урочистих подій, на жаль, ніхто з виконавців ремонтних робіт і контролюючих органів не зауважив, як провалилось асфальтне покриття навпроти нашого будинку навколо дощоприймального колодязя”, – пишуть в листі.

Після ремонту дороги франківський будинок топить дощівкою з каналізаційними стоками 3
У цьому місці влатку провалився автомобіль.

Багаторазові виклики ремонтних бригад і асенізаторів не дають результату, оскільки це тільки тимчасове вирішення проблеми до перших опадів, зазначають люди.

“Потрібно зробити так, щоб підвал був сухий, як раніше – до початку ремонтних робіт на вул. Марійки Підгірянки в 2016 р. Навіть у важкі літні зливи, коли дощові води затоплювали частину нашої вулиці через технічну неспроможність двох дощоприймальних колодязів прийняти таку велику кількість води, наш підвал залишався сухим”, – йдеться у зверненні.

Віталій Маріяш, начальник цеху каналізаційних мереж, в курсі справи і отримав фотофіксацію проблеми, додав Микола Джичка.

Мешканці Підгірянки, 1 вважають, що вирішити проблему слід оперативно, до настання холодів, – щоби якісно виконати земляні роботи.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: