fbpx

Покупка канцтоварів для офісу гуртом: варто чи ні?

Суспільство 11:05, 24.06, 2023

Канцтовари гуртом – це продукція, яка продається та закуповується великими партіями або оптовими обсягами. Це означає, що канцтовари гуртом доступні для оптових покупців, таких як офісні постачальники, роздрібні магазини, школи, університети та інші комерційні організації. Часто гуртова партія передбачає від 3-5 пачок паперу чи 10 папок. Тобто гуртові закупки можливо – і вигідно – робити навіть для невеликого офісу. Розгляньмо детальніше.

Як підрахувати оптимальну кількість канцелярських товарів для офісу?

Перший крок до економії – правильне планування ресурсів. Тому для початку рекомендуємо скласти список основних канцелярських товарів, без яких робота вашого офісу неможлива, із зазначенням їх кількості та вартості. Для розрахунків скористайтесь даними про витрати у попередні періоди. Якщо після визначення основних груп канцелярії бюджет залишився, можете замовити додаткові аксесуари та розхідні матеріали, які дозволять підвищити комфорт та ефективність діяльності працівників, забезпечать ергономіку робочого простору та систематизоване зберігання документів.

Коли вигідно купувати канцелярію гуртом?

Якщо ви хочете придбати папір офісний А4 недорого, гуртові покупки будуть найкращим варіантом. Канцтовари гуртом пропонуються за зниженими оптовими цінами, що дозволяє покупцям отримувати значну економію при великих обсягах закупівель. Це сприяє забезпеченню потреб клієнтів у великій кількості канцелярських товарів для їх бізнесу, навчальних закладів або інших організаційних потреб.

Серед інших переваг гуртового замовлення відзначимо:

  • Великий асортимент;
  • Створення запасів наперед. Це дозволяє уникнути ситуації, коли посеред робочого дня закінчився папір у принтері;
  • Фінансова економія;
  • Економія особистого часу;
  • Доставка безпосередньо в офіс. 

Залишається єдине питання – де купити канцелярію оптом за найкращими цінами? І у нас є на нього відповідь. 

Замовити канцтовари для офісу уроздріб та оптом 

Купити канцелярію на вигідних умовах пропонує інтернет-магазин «ЕКСПРЕС-СЕРВІС». Тут ви зможете замовити канцелярські товари у найширшому асортименті від ключових світових брендів. Ціни – нижчі за середні, оскільки магазин співпрацює із виробниками напряму. Надаються офіційні гарантії якості. Діє оперативна доставка, вона займає до 3 робочих днів та охоплює всю територію України. Менеджери магазину завжди готові проконсультувати та допомогти із підбором необхідного канцелярського приладдя. Додаткову інформацію ви знайдете на офіційному сайті магазину.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: