fbpx

Поліцейські Франківщини переведені на посилений режим роботи

Суспільство 09:31, 16.07, 2019

Правоохоронці Івано-Франківщини нестимуть службу у посиленому режимі з 15 до 28 липня.

Для цього працює ситуаційний центр оперативного управління нарядами поліції та моніторингу ситуації на місцях.

Щоб не допустити порушень законодавства, під час парламентських виборів в області працюватиме 3500 правоохоронців. Йдеться як про поліцейських на дільницях, так і на робочих місцях, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Правоохоронці закликають жителів Прикарпаття не порушувати виборчого законодавства під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок, адже за це передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.

Від початку агітаційної кампанії щодо парламентських виборів підрозділами поліції зареєстровано 85 повідомлень щодо виборчого процесу. Відкрито одне кримінальне провадження, 67 повідомлень розглянуті відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

За результатами перевірки поліцейські склали 79 протоколів за статтею 212- 10, 13, 14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, за перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача слідчими розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 157 Кримінального кодексу України.

За 18 матеріалами проводяться перевірки.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: