fbpx

Помер заслужений лікар України, багаторічний керівник Прикарпатського онкоцентру Володимир Романчук

Суспільство 10:33, 22.12, 2022

Володимир Романчук – онкохірург, заслужений лікар України, з 1991 року працював керівником Прикарпатського клінічного онкологічного центру.

Про смерть лікаря 22 грудня повідомила його донька Аліна Андріїв.

“Таточку мій дорогий….. наш найдорожчий….. наша підтримка, опора, порадник, наставник….. як без Тебе? Любимо Тебе….. нехай Бог прийме Тебе в свої обійми”.

Володимир Романчук після закінчення у 1982 році Івано-Франківського державного медичного інституту працював лікарем-хірургом, згодом заступником головного лікаря та головним лікарем на Хмельниччині. З 1987 року працював в Івано-Франківську в обласному онкологічному диспансері. Спочатку на посаді заступника головного лікаря, а з 1991 року — головним лікарем.

За час роботи Володимира Романчука на посаді керівника в обласному онкоцентрі зросла кількість ліжок, а також збільшилась кількість хірургічних операцій до 3000 на рік. Було впроваджено у практику найсучасніші методики діагностики та лікування онкологічних хворих з використанням ендолімфатичного введення хіміопрепаратів, променевої терапії, що дає можливість переводити неоперабельні стадії хвороби в операбельні. В 1997 р. з ініціативи Романчука організовано клінічний мамологічний центр.

Також він був ініціатором відкриття обласного кабінету патології шийки матки на базі обласного онкологічного диспансеру та кабінету моніторингу хірургічної патології щитоподібної залози.

У 2005 році Володимиру Романчуку присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». У 2016 році його визнали Лікарем року в Україні.

Помер заслужений лікар України, багаторічний керівник Прикарпатського онкоцентру Володимир Романчук 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: