fbpx

Помер викладач Прикарпатського університету Володимир Турчин

Суспільство 14:23, 30.05, 2021

Доценту кафедри німецької філології Володимиру Турчину було 47 років.

Про смерть колеги повідомили на сторінці Кафедри німецької філології ПНУ ім. В. Стефаника.

“Володимир Турчин – наш колега, товариш та друг. Науковець, який мав попереду багато цілей та планів, викладач з веселою вдачею, щира людина, відданий син, мудрий батько, люблячий чоловік. Щирі співчуття та світла пам’ять”, – йдеться у повідоменні кафедри.

Володимир Турчин працював на кафедрі германської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доцентом кафедри мовної підготовки Київської національної академії внутрішніх справ (Прикарпатська філія), очолював кафедру німецької та французької мов Івано-Франківського національного університету нафти і газу.

З 2007 року працював доцентом кафедри німецької філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

В 2001 році захистив дисертацію на тему «Лінгвопрагматичні аспекти німецького філософського терміна», є автором численних наукових статей, посібників та двох монографій, керував магістерськими роботами, працював над докторською дисертацією та цікавився лінгвістичним процесом філософії мови.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: